نوشته شده توسط : radin

 اسم دخترانه ایرانی / اسم پسرانه باکلاس / voolak.com

 

در دوره کودکی بسیاری از کودکان تصور می کنند زمانی که قرار است خودشان پدر یا مادر شوند چه اسامی ای برای کودکان خود انتخاب می کنند. با آن ذهن کودکان اغلب ممکن است یک اسم پسرانه باکلاس و یا یک اسم دخترانه ایرانی را برای کودک تخیلی خود انتخاب کنند. اما در بزرگسالی در اکثر حالات بارداری، حتی پیش از مشخص شدن جنسیت کودک پدران و مادران شروع به انتخاب اسامی مختلفی برای کودک می کنند. به دلیل مشخص نبودن جنسیت کودک، پدر و مادر مجبور هستند که برای انتخاب اسم دختر و اسم پسرانه باکلاس به طور همزمان فکر کنند. انتخاب اسم دخترانه ایرانی و یا انتخاب یک اسم پسرانه باکلاس برای کودک هنوز به دنیا نیامده، یکی از جذاب ترین قسمت پدر یا مادر شدن است. اما در عین حال از هر انتخاب دیگری، چالش برانگیزترین کارهایی است که هر پدر و مادر باید انجام دهند. زیرا اسم کودک چیزی است که کودک باید تا آخر عمر با آن زندگی کند و نحوی نشان دهنده هویت کودک است. به همین دلیل است که انتخاب یک اسم دخترانه ایرانی یا یک اسم پسرانه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

سایت وولک با آدرس اینترنتی http://www.voolak.com  با فعالیت و تجربه چند ساله در زمینه کودک و نوجوان از جمله سایت هایی است که از بسیاری جهات می تواند به خانواده ها و والدین کمک های بسیاری کند. سایت وولک، علاوه بر مطالب آموزنده و مقالات پزشکی در رابطه با مشکلات و اختلالات رایج و مزمن کودکان و نوجوانان که برای کمک به والدین در سایت قرار گرفته شده اند، دارای مطالبی مختص کودکان در تمامی رده های سنی نیز می باشد. از جمله مطالبی که کودکان می توانند با مطالعه آنها بر مهارت های خود بیافزایند، آموزش هایی همانند آموزش نقاشی و یا انواع صنایع دستی می باشد. در کنار تمامی این آموزش های مفیدی که به صورت رایگان در اختیار کودکان قرار می گیرد، سایت وولک برای سرگرمی کودکان نیز از بخش هایی همانند قصه شب نیز استفاده کرده است. قصه شب کودکان در سایت وولک به صورت تصویری و متنی قرار داده می شود که پدران و مادران می توانند با توجه به شرایط از هر کدام که مایل هستند استفاده کنند.:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی گورخر / نقاشی سفید برفی / وولک

 

نقاشی یکی از سرگرمی های جذاب کودکانه است که از گذشته تا به امروز محبوبیت خود را در بین کودکان حفظ کرده است. کودکان به طور غریزی روحیه ای کنجکاو دارند و تلاش می کنند تا محیط پیرامون خود را بهتر و بیش تر بشناسند. بنابراین انجام فعالیت ها و بازی هایی که به آن ها در مسیر شناخت بیشتر محیط اطرافشان کمک می کند، برایشان بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

کشیدن نقاشی های متنوع کودکانه نوعی از این فعالیت ها است که به کودکان به شناخت بیشتر و افزایش آگاهی و اطلاعاتشان کمک می کند. شما می توانید با آموزش طرح های نقاشی های متنوع به کودکان، اطلاعات عمومی آن ها را افزایش دهید. به عنوان مثال می توانید با آموزش طرح های نقاشی های حیوانات مانند نقاشی گورخر کودکان را با حیوانات بیش تری آشنا کنید.

همچنین بهتر است بدانید که کشیدن نقاشی گورخر یا هر نقاشی کودکانه ی دیگری فواید بسیار زیادی برای کودکان در مسیر رشد شخصیتی بهتر و حتی رشد جسمی بهتر، دارد. به عنوان مثال زمانی که فرزند شما کشیدن نقاشی گورخر خود را به اتمام می رساند، در واقع در حال افزایش و تقویت یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی خود یعنی اعتماد به نفس است.

نقاشی کشیدن علاوه بر اینکه برای کودک بسیار نشاط آور و جذاب است، باعث افزایش دانش او نیز می شود. برخی از نقاشی ها جنبه تفریحی دارند و یا کودک به یک شخصیت علاقه نشان می دهد تا آن را بکشد و به دیوار اتاق خود بزند. نقاشی سفید برفی یکی از نقاشی های مورد علاقه بچه هاست. برای کشیدن نقاشی سفید برفی کافی است با ما در وولک همراه باشید.

بسیاری از کودکان شخصیت های کارتونی را برای خود الگو قرار می دهند و برای کشیدن نقاشی سفید برفی ذوق بسیاری نشان می دهند. کشیدن نقاشی سفید برفی در وولک ، کودک را شاد می کند و او را برای انجام کارهای هنری بزرگتر آماده می کند.:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی گنجشک / نقاشی پلنگ صورتی / وولک

 

نقاشی گنجشک یکی از بهترین نقاشی هایی است که کودئک می تواند آن را بکشد. نقاشی گنجشک از جمله نقاشی هایی است که می توان در آن از رنگ های متفاوت و جذاب استفاده کرد. نقاشی گنجشک به سادگی کشیده می شود و نتیجه نهایی آن بسیار جذاب و زیبا است. از جمله نقاشی های کودکانه ای است که می توان در مدرسه و مهد کودک نیز ان را اموزش داد و در نهایت از کودکان بخواهید آن را برای شما بکشند. کودکان با کشیدن نقاشی گنجشک می توانند از برخی آموزش حیوانات و پرندگان بهره مند شوند و بهترین ها را نقاشی کنند و یا زمان ورود به مدرسه اطلاعات بیشتری به نسبت همسالان خود داشته باشند.

برای تماشای ویدئوی نقاشی گنجشک در وولک می توانید از همین صفحه وارد شوید یا به بخش نقاشی ها وارد شده و همه نقاشی ها را دریافت کنید. تماشای نقاشی گنجشک در وولک به صورت رایگان و انلاین است و نیاز به کلاس نقاشی در این سایت از بین رفته پس با داشتن ویدئوهای نقاشی در این سایت دیگر نیازی به کلاس نقاشی برای کودکان وجود ندارد. با کمترین هزینه بهترین نقاشی ها را می توان در وولک تماشا کرد و یاد گرفت. با ما همراه باشید تا نقاشی گنجشک را به صورت انلاین در وولک تماشا کنید و به کودک خود به راحتی آموزش دهید. نقاشی علاوه بر جنبه آموزشی، جنبه سرگرمی نیز دارد.

کشیدن نقاشی پلنگ صورتی برای کودکان می تواند باعث بالا رفتن حس اعتماد به نفس ان ها شود و استعداد آن ها را شکوفا کند. برای اینکه به راحتی بتوانند هنری از خود نشان دهند می توانید نقاشی را کشیده و به او آموزش دهید که چگونه آن را رنگ آمیزی کند یا چگونه یک نقاشی پلنگ صورتی بکشد. برای کشیدن نقاشی پلنگ صورتی می توانید ویدئوی نقاشی پلنگ صورتی را از وولک دریافت و تماشا کنید. کودکان اهمیت و ارزش بالایی در زندگی دارند و با راهنمایی آن ها و نشان دادن مسیر درست به ان ها می توانید درست ترین و بهترین تربیت را برای آن ها زا عملی کنید. کار با کودکان و تربیت درست آن ها در این جاخمعه کار سختی است و سرگرم نگهدشاتن ان ها بسیار سخت تر. نقاشی پلنگ صورتی می تواند سرگرمی مناسبی برای کودکان باشد.:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی تام و جری / نقاشی آکواریوم https://www.voolak.com/

 

نقاشی تام وجری بسیار ساده کشیده می شود اما بسیار زیبا و طبیعی است. کشیدن نقاشی تام و جری برای کودک بسیار راحت و ساده است و نیازی نیست از والدین خود کمک بگیرد. از آنجایی که کارتون ان برای کودکان بسیار تماشایی و لذت بخش است می توانند با ذوق نقاشی تام و جری را به دیگران نشان دهند و با تشویق نقاشی های بهتری بکشند. نقاشی تام و جری یکی از بهترین نقاشی هایی است که کودکان به کشیدن آن علاقه نشان می دهند. نقاشی تام و جری موجب افزایش خلاقیت و قدرت تخیل کودکان می شود و با کشیدن نقاشی تام و جری اعتماد به نفس کودک رشد می کند. کودک با کشبدن نقاشی تام و جری قدرت تصمیم گیری را فرا میگیرد. همچنینی کشثیدن نقاشی تام و جری می تواند به قدرت تمرکز کودک کمک کند و حرکت چشم و دست را هماهنگ کند. کشیدن نقاشی می تواند باعث اقزایش درک مفاهیم شود و ارتباط اجتماعی کودک را بالا ببرد.

کشیدن نقاشی آکواریم برای کودکان موجب افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود. از آنجایی که کودکان نقاشی های راحت و ساده ای را از ابتدا می کشند، کشیدن یک نقاشی آکواریم که پیچدگی خاص خود را دارد موجب افزایش اعتماد به نفس کودک می شود. کشیدن نقاشی آکواریوم برای کودکان باعث ازایش تمرکز آن ها می شود. همچنین کشیدن آکواریوم با ماهی های رنگارنگ و رنگ آبی آکواریوم نشاط بخش و شادی آور است. برای کشیدن نقاشی آکواریوم می توانید به فرزند خود کمک کنید اما اگر نیازی به کمک نیست بهتر است بگذارید به تنهایی این کار را انجام دهد. حس مستقل بودن به او احساس خوبی می دهد و باعث می شود بتواند کار های خود را به تنهایی انجام دهد و رضایت بیشتری نیز نسبت به نتیجه کشیدن نقاشی آکواریوم خواهد داشت زیرا خودش آن را کشیده است.

کشیدن نقاشی آکواریوم الگوهای زیادی دارد اما می توانید با مشاهده ویدئو و تصاویر نقاشی آکواریوم در وولک به نشانی https://www.voolak.com به راحتی آن را بکشید. برای کشیدن نقاشی آکواریوم می توانید از مدادرنگی استفاده کنید. کشیدن نقاشی آکواریوم در وولک بسیار ساده و راحت است و سختی برای کودک ندارد که نیاز به کمک کسی داشته باشد. شما می توانید خودتان هم این نقاشی را بکشید تا کودک حس بزرگ شدن بگیرد و احساس کند که می تواند از پس کار های خود بر بیاید.:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی
کار دستی
https://www.voolak.com/

 

 

یکی از سرگرمی های کودکان ساخت کاردستیاست . آنان تقریبا از دوسالگی با ابزار مختلف مثل کاغذ ، مقوا ، چسب و قیچی شروع به ساخت کاردستی زیبا می کنند . گاهی این کاردستی جدید را از فیلم آموزش کاردستی یاد می گیرند و گاهی از خلاقیت خود برای ساخت کاردستی آسان در خانه بهره می گیرند و درست کردن کاردستی برای آنان لذت بسیاری دارد و به نوعی با ساخت کاردستی ، خود را به دیگران ثابت می کنند و در ذهن خود می گویند من هم می توانم . کودکان برای داشتن سرگرمی نیز به سراغ کاغذ و قیچی می روند و بریدن کاغذ یا دادن شکل به آن برای کودکان جذابیت بسیاری به همراه دارد. بعضی وقت ها در مهدکودک یا مدرسه از آن ها کاردستی های مختلفی خواسته می شود و شما برای کمک به ساخت کاردستی با کاغذ برای کودکان نیاز به آموزش کاردستی دارید. ساخت کاردستی جدید ، استفاده از ابزار را به کودکان می آموزد و کودک با خلاقیت خود و با سرهم کردن وسایل مختلف کاردستی بسازد. یک کاردستی ساده و آسان ، مانند اریگامی که تنها با تا کردن کاغذ انجام می شود برای کودکانی که به تازگی می خواهند درست کردن کاردستی با کاغذ ها را آغاز کنند مناسب است .

تقویت قدرت تمرکز در کشیدن نقاشی کودکانه جدید
کشیدن نقاشیقدرت تمرکز کودک شما را افزایش می دهد به خصوص اگر کودک شما تلاش کند تا از روی یک طرح برای نقاشی، نقاشی بکشد. نقاشی کشیدن از روی عکس نقاشی ساده و عکس نقاشی زیبا باعث می شود تا قدرت تمرکز و دقت به جزئیات و موارد کوچک در فرزند شما تقویت شود.
عکس نقاشی کودکانه؛ بهترین سرگرمی آموزنده
با گذر زمان، زمانی که کودک شما بیشتر و بیشتر به نقاشی کردن علاقمند شد، می توانید نکات آموزنده را در این سرگرمی بگنجانید و از سنین کم کودک خود را برای رفتن به مدرسه آماده کنید. به عنوان مثال کودکان می توانند از سن بسیار کم به وسیله کشیدن نقاشی های کودکانه از روی تعدادی طرح ساده برای نقاشی با رنگ ها و اشکال متفاوت آشنا شوند. برای خواندن فواید بیشر نقاشی میتوانید به آدرس https://www.voolak.com/ سری بزنید.:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin


نقاشی گل / نقاشی بستنی / وولک

 

 

نقاشی گل یکی از طرح های بسیار جذاب و محبوب در بین کودکان است. معمولا طرح نقاشی گل جز اولین طرح های نقاشی است که کودک شما برای رسم آن تمایل دارد. بنابراین نقاشی گل را به کودک خود آموزش دهید و از رسم آن توسط فرزرند خود لذت ببرید. همانطور که می دانید کشیدن نقاشی فواید بسیار زیادی بر روی جسم و روح کودک شما می گذارد. بسیاری از کودکان با کشیدن طرح های متفاوت نقاشی، مانند نقاشی گل احساسات کنونی یا گذشته خود را به تصویر می کشند و این امر باعث آرامش روحی فرزند شما می شود. یکی از دلایل که روانشناسان کودک بر این باورند که با بررسی نقاشی کودکان می توان به ویژگی های پنهان شخصیتی آن ها دست یافت نیز همین است. به خاطر داشته باشید که از طرح های جذاب برای تشویق فرزند خود برای کشیدن نقاشی کودکانه استفاده کنید زیرا در صورتی که طرح نقاشی انتخابی شما مانند نقاشی گل برای کودکان جذاب نباشد ممکن است برای کشیدن نقاشی تمایلی نشان ندهد و به سراغ تکنولوژی بروند

 

نقاشی بستنی احتمالا یکی از طرح های جذاب و دوست داشتنی برای فرزند شما خواهد بود زیرا تقریبا تمامی کودکان از همان سنین بسیار کم به بستنی علاقمند هستند. یکی از راه جذب کودکتان برای تمایل بیشتر به کشیدن نقاشی این است که طرح های جذابی را برای اون انتخاب کنید و نقاشی بستنی یکی از آن طرح های جذاب برای فرزند شما است. نقاشی کشیدن فواید بسیار زیادی را برای کودک شما دارد. فرزند شما هنگام شروع ترسیم نقاشی بستنی باید رنگ های مختلف را باهم ترکیب کند و در این راه نکات بسیار زیادی را خواهد آموخت. یکی از مهم ترین فوایدی که کشیدن نقاشی بستنی یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری بر روی فرزند شما دارد ای است که اعتماد به نفس و قدرت تصمیم گیری را در کودک شما افزایش می دهد. به این صورت که به عنوان مثال هنگامی که فرزند شما نقاشی بستنی را به اتمام می رساند، با تمام کردن فعالیتی توسط خودش اعتماد به نفس در فرزند شما افزایش می یابد.

اگر قصد کشیدن نقاشی در خانه را دارید وولک شما را یاری میسازد، وولک یک وبسایت تخصصی  در حوزه کودک است که بهترین آموزش های ویدیویی نقاشی را نیز در خود دارد.:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی پاندا
نقاشی کفش سیندرلا
وولک

بنابراین بهتر است والدین با راهکار های ساده علاقه و تمایل کودکان را به نقاشی کشیدن افزایش دهند. یکی از راه های افزایش علاقه ی کودکان به نقاشی کشیدن، انتخاب طرح مناسب سن و روحیات آن ها است. به عنوان مثال نقاشی کفش سیندرلا که در این صفحه آپلود شده است می تواند برای دختر بچه ی شما بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد و او با دیدن طرح نقاشی کفش سیندرلا به نقاشی کشیدن تشویق شود. کشیدن نقاشی کفش سیندرلا یا هر نقاشی با طرح های کودکانه و مناسب سن کودک باعث تقویت ویژگی های مثبت در شخصیت او می شود. از آن جایی که شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد بنابراین پدر و مادر ها می توانند از سن بسیار کم ویژگی های خوب و مثبت شخصیت فرزندان خود را با بازی و سرگرمی های سالم و ساده، تقویت کنند.

هنگامی که کودک شما در حال ترسیم نقاشی کفش سیندرلا از ویدیو سایت وولک است درواقع باید رنگ ها و الگو های متفاوت را با هم ترکیب کند و با این کار قدرت تصمیم گیری در شخصیت کودک شکل می گیرد و تقویت می شود. همچنین هنگامی که کودک نقاشی کفش سیندرلا خود را به پایان می رساند و آن را به اطرافیان خود نشان می دهد، این کار باعث تقویت اعتماد به نفس در شخصیت کودک می شود و همانطور که می دانید اعتماد به نفس یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی است که باید از کودکی به آن توجه شود. کمبود اعتماد به نفس در بزرگسالی باعث بروز مشکلات بسیار زیادی می شود. همچنین اگر اطرافیان از نقاشی کفش سیندرلا او انتقاد کنند، این امر باعث تقویت روحیه ی انتقاد پذیری در کودکان می شود.

همچنین نقاشی پاندا یا هر طرح نقاشی دیگر فواید بسیار زیادی در مسیر رشد عاطفی، ذهنی و جسمی کودکان دارد. از فواید جسمی کشیدن نقاشی پاندا می توان به تقویت عضلات دست اشاره کرد. درواقع کودکان که از سن بسیار کم مشغول کشیدن نقاشی پاندا یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری می شوند، در حال تقویت عضلات دستان خود هستند. از فواید نقاشی پاندا برای رشد عاطفی می توان به تقویت ویژگی های مثبت شخصیتی اشاره کرد. کودکان هنگامی که نقاشی پاندا خود را به پایان می رسانند و به اطرافیان خود نشان می دهند، این امر باعث تقویت اعتماد به نفس در آن ها می شود و اعتماد به نفس یکی از ویژگی های مهم شخصیتی است که حتما باید از زمان کودکی به توجه شود.:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی حباب
نقاشی کریستال
وولک

 

 

همچنین فرزند شما هنگام شروع به کشیدن نقاشی حباب باید طرح نهایی نقاشی حباب را در ذهن خود تصور کند و تصویر سازی باعث تقویت قدرت تخیل در فرزند شما می شود و همان طور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های کودکان باهوش قدرت قوی خیال پردازی در آن ها است. همچنین کودک در حین کشیدن نقاشی حباب با الگو ها، طرح ها و رنگ های بسیار متفاوتی آشنا می شود و زمانی که نقاشی حباب خود را به پایان می رساند و آن را به اطرافیان خود نشان می دهد در واقع در حال تقویت و افزایش ویژگی اعتماد به نفس در شخصیت خود است. حتی اگر نقاشی حباب او مورد انتقاد قرار بگیرد نیز روحیه ی انتقاد پذیری در شخصیت فرزند شما تقویت می شود. با آموزش نقاشی حباب به فرزندان خود، آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید.

روانشناسان و درمانگران متخصص در زمینه ی کودک معتقدند که با بررسی نقاشی های کودکان می توان به بسیاری از ویژگی های شخصیتی پنهان آن ها دست یافت. به همین علت است که سایت وولک همواره بچه ها را به کشیدن نقاشی تشویق میکند. برای این که کودکان خود را از فواید نقاشی کودکانه کشیدن بهره مند کنید باید تمایل و اشتیاق آن ها را به نقاشی کشیدن افزایش دهید. چرا که کودکان امروزی به بازی های دیجیتال و کامپیوتری و گذراندن اوقات فراغت خود با کنسول های بازی علاقه ی بیشتری دارند. برای این که تمایل کودکان به نقاشی کشیدن افزایش پیدا کند باید طرحی جذاب و نزدیک به روحیات آن ها انتخاب کنید. به عنوان مثال طرح نقاشی کریستال کودکانه می تواند برای دختر بچه ها بسیار جذاب باشد.

 :: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی اتوبوس
نقاشی پری
https://www.voolak.com/

 

از مهم ترین فواید نقاشی در مسیر رشید شخصیتی کودکان می توان به افزایش و تقویت یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی یعنی اعتماد به نفس اشاره کرد. همان طور که به احتمال زیاد می دانید شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد بنابراین به میزان وجود اعتماد به نفس در کودکان باید توجه ویژه شود تا در بزرگسالی اختلالات متفاوت در شخصیت آن ها بروز نکند. زمانی که کودک شما نقاشی اتوبوس خود را به اتمام می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر به افزایش تقویت اعتماد به نفس او کمک می کند. در واقع در تمام صفحات سایت وولک سرکرمی های متنوعی برای کودکان وجود دارد که انجام آن بسیار برای آنها مفید است.

همچنین بهتر است بدانید که کشیدن نقاشی اتوبوس یا هر نقاشی دیگری روش های زیادی برای ترسیم دارد و کودک شما باید مناسب ترین روش را انتخاب کند تا به هدف و طرح نهایی نقاشی اتوبوس خود برسد و در این مسیر یاد می گیرد تا برای رسیدن به اهداف خود تلاش کند. ممکن است ترسیم نقاشی اتوبوس سرگرمی به ظاهر ساده ای به نظر برسد اما در واقع زمینه ساز بسیار از ویژگی های مثبت شخصیتی و عامل تقویت و افزایش بسیاری از ویژگی های شخصیتی در کودک شما است. به همین دلیل است که روانشناسان متخصص در زمینه ی کودک معتقدند با بررسی نقاشی های کودکان می توانند استعداد ها و ویژگی های شخصیتی پنهان آن ها را کشف کنند

کودکان امروزی ملقب به نسل شبکه هستند بنابراین برای جذب کردن آن ها به انجام بازی ها و سرگرمی هایی مانند کشیدن نقاشی پری یا هر نقاشی کودکانه ی دیگر باید ترفند های هوشمندانه ای را به کار ببرید. یکی از راحت ترین راه ها برای افزایش اشتیاق کودکان به نقاشی کشیدن این است که طرحی جذاب که به سلایق و علایق کودکان نزدیک باشد و با روحیات آن ها همخوانی داشته باشد انتخاب کنید. کشیدن نقاشی پری یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری فواید بسیار زیادی در مسیر های متفاوت رشد کودکان مانند مسیر رشد شخصیتی، ذهنی، روانی و جسمی دارد.

کودکانی که از سن پایین مشغول کشیدن نقاشی پری یا طرح های ناشناخته و بدون فکر می شوند در واقع از نقاشی کشیدن برای بیان احساسات خود استفاده می کنند. به همین دلیل است که روانشناسان و درمانگران متخصص در زمینه ی کودک معتقدند که با بررسی نقاشی های کودکان می توان به بسیاری از ویژگی های ینهان شخصیتی آن ها پی برد. زمانی که کودک نقاشی پری خود را به اتمام می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر باعث تقویت و افزایش یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی یعنی اعتماد به نفس در او می شود. با آموزش نقاشی پری به کودکان خود آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید.:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسامی دخترانه محلی / اسم دختر شیک / وولک

 

در اکثر موارد که خبر بارداری مادر پخش می شود و حتی پیش از مشخص شدن جنسیت کودک پدران و مادران شروع به انتخاب اسامی مختلفی برای کودک نو رسیده خود می کنند. برخی از پدران و مادران در دوره بارداری با جنسیت کودک خود آشنا می شوند و بهتر می توانند برای انتخاب مسائلی مانند اسم و رنگ اتاق و دکوراسیون آن تصمیم گیری کنند. اما برخی دیگر هستند که ترجیح می دهند تا زمان تولد کودک، جنسیت آن را ندانند. این افراد برای انتخاب دکوراسیون از رنگ هایی که همزمان برای دختران و پسران به کار برده می شوند، استفاده می کنند. ولی برای اسم به دلیل مشخص نبودن جنسیت کودک، پدر و مادر برای از بین اسامی دخترانه و پسرانه چند گزینه را انتخاب می کنند تا زمان تولد کودک فرا برسد. انتخاب اسم دختر و انتخاب اسم پسر برای کودک هنوز به دنیا نیامده، یکی از شیرین ترین قسمت های پدر و مادر شدن است، کاری که درعین حال می تواند بسیار چالش برانگیز و دشوار نیز باشد. زیرا اسم در واقع هویت و شخصیت کودک را نشان میدهد و همیشه همراه او خواهد بود. انتخاب یک اسم دختر شیک و یا اسم دخترانه محلی، هر دو گزینه می توانند به یک اندازه به کودک شخصیت و اعتماد به نفسی که در آینده به آن نیاز دارد، را بدهد.

استفاده کتاب های اسم و یا جستجو در اینترنت و سایت های ایرانی، روش های مناسبی برای آشنایی با انواع اسامی و معانی آنها می باشد. در روش استفاده از کتاب، زمان زیادی صرف مطالعه و جستجو در میان هزاران هزار اسم زیبای ایرانی می شود. اما در جستجوی اینترنتی، زمان زیادی صرفه جویی خواهد شد. زیرا این جستجو قابلیت محدود سازی به یک حرف الفبا، اسم یک قوم و حتی براساس اسامی رایج و محبوب امروز جامعه، را دارد. سایت های کودک و نوجوان همانند سایت وولک، می توانند در این جستجو به پدران و مادران کمک های فراوانی کنند. در کنار انتخاب اسم، مطالبی که در سایت هایی همانند وولک قرار می گیرد همگی برای راهنمایی و آموزش نکات مهمی است که کودکان در طول روند رشد با آن مواجه می شود. پدران و مادرانی که برای اولین بار این دارای فرزند می شوند از تجربه کافی برای مقابله با این مشکلات برخوردار نیستند. بنابراین مطالعه این گونه مطالب برای آنها مفید می باشد.

 :: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دخترانه شیک / اسم دخترانه گیلکی / وولک

 

سایت وولک به عنوان سایت کودک و نوجوان شناخته می شود. سایتی که به طور تخصصی به تولید محتواهای مرتبط با مشکلات کودکان و نوجوانان و همچنین آموزش هایی که برای توسعه و پیشرفت مهارت ها و استعدادهای کودکان تاثیر گذار هستند ، مشغول می باشد. از جمله مطالب و محتواهایی که در سایت وولک قرار دارد می توان به مطالب پزشکی ای که به راهنمایی پدران و مادران می پردازند ، اشاره کرد. این مطالب حاوی توصیه های پزشکی برای مقابله ، کنترل ، مدیریت و انواع روش های درمانی برای بیماری ها و اختلالات رایج و مزمن میان کودکان ، می باشند. کاملا واضح است که مخاطبین این گونه مطالب را پدران و مادرانی تشکیل می دهند که کودکشان با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند. اما بخش آموزشی با دقت و حساسیت بسیار زیادی تهیه شده است. این آموزش های با اهداف کمک به توسعه و ارتقای مهارت ها و شکوفایی استعدادهای کودکان آماده سازی شده اند. به عنوان مثال آموزش طراحی که در سایت وولک قرار دارد به تمرکز و ارتقای کیفیت حرکات ظریف کودک کمک می کند. یا آموزش ساخت کار دستی حیوانات به کودکان این امکان را می دهد که مهارت های تصمیم گیری ، حل مساله و همچنین حرکات ظریف و درشت آنها به طور همزمان به کار گرفته شوند. این امر توجه ویژه مدیران سایت وولک در تهیه و تدارک مطالب و محتواهای مفید و مناسب تمام سنین را نشان می دهد.

انتخاب اسم کودکان نیز از جمله مسائلی است که برای بسیاری از پدران و مادران تبدیل به دغدغه شده است. تنوع بالای اسامی دخترانه و پسرانه ایرانی ، کار انتخاب را بسیار سخت و دشوار کرده است. پدران و مادران برای بیشتر شدن گزینه های انتخاب اسم ، به سمت اسامی قومیت ها و گویش های دیگر نیز می روند. از این میان برای انتخاب یک اسم دخترانه شیک می توان نگاهی به اسامی دخترانه ترکی و اسم دخترانه گیلکی انداخت. اسامی دخترانه زیبایی میان گویش ها و قومیت های دیگر وجود دارد. همین امر باعث می شود که پدران و مادرانی که در انتظار به دنیا آمدن کودک خود هستند ، برای انتخاب اسم به سمت اسامی قومیت های دیگر بروند. یکی از راه های راحت برای جستجوی اسم دخترانه گیلکی استفاده از سایت های ایرانی است که حاوی مطالب کودکان و نوجوانان هستند. همانند سایت وولک که در ابتدا درباره فعالیت آن توضیح داده شد.:: بازدید از این مطلب : 41
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم پسرانه شمالی / اسم پسرانه کردی / voolak.com

 

ایران کشوری است متشکل از قومیت های مختلف که در سراسر کشور پخش شده اند. در بخش جنوب ایران اقوام بلوچ و بندری و عرب ، قسمت های غربی اکثرا کرد و لر و ترک و در قسمت های شمالی نیز اقوام شمالی که اکثر در استان های گیلان و مازندران متمرکز شده اند ، زندگی می کنند. با توجه به چند قومیتی بودن کشور ایران ، مسلما وصلت هایی نیز در میان این اقوام صورت گرفته است. همانطور که امروزه شاهد هستیم بسیاری از خانواده های ایرانی را پدران و مادرانی از قومیت های مختلف تشکیل می دهند. در نتیجه کودکان آنها چند قومیتی خواهند بود. در همچین خانواده هایی انتخاب اسم برای کودکان ممکن است کمی دشوارتر از همیشه باشد. زیرا هر پدر و مادری مایل است از قوم خود برای کودک اسم انتخاب کند. یک پدر شمالی ترجیح می دهد برای پسر هنوز متولد نشده خود یک اسم پسرانه شمالی انتخاب کند. از سوی دیگر ، مادر کرد آن فرزند اسم پسرانه کردی را بر هر اسم دیگری ترجیح می دهد. این اختلاف نظراتی که بین پدران و مادران پیش می آید باعث می شود که گاهی کودکان این خانواده های چند قومیتی ، دارای چند اسم مختلف شوند. تنها بدین ترتیب است که کودک می تواند هم یک اسم پسرانه کردی داشته باشد و هم یک اسم پسرانه شمالی!

سایت وولک با آدرس اینترنتی https://www.voolak.com ، از جمله سایت هایی است که تجربه زیادی در زمینه فعالیت در حیطه کودک و نوجوان دارد. مطالبی همراه با آموزش های متنوع و مفید برای کودکان و همچنین پدران و مادران آنها قرار داده است. کودکان می توانند از آموزش هایی که در حیطه نقاشی و کار دستی تهیه شده اند برای ارتقا و گسترش مهارت های خود استفاده کنند. بسیاری از کودکان نیز هنگام تمرین کردن طبق این آموزش ها متوجه می شوند که در ساخت یکی از صنایع دستی و یا نقاشی کشیدن دارای استعداد هستند و در آینده به طور جدی تری این رشته را دنبال خواهند کرد. علاوه بر کودکان ، سایت وولک برای پدران و مادران نیز مطالب مفیدی آماده کرده است. هر کودک در دوره رشد و تکامل خود با مشکلات و اختلالات فراوانی مواجه می شود. از آنجایی که بدن هر کودک با دیگری متفاوت است ، راهکارها و مدیریت این مشکلات نیز متفاوت خواهد بود. سایت وولک با تهیه مطالب پزشکی معتبر سعی کرده است تا تمامی ابعاد این گونه مشکلات را پوشش دهی کند.:: بازدید از این مطلب : 43
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نام دختر ایرانی / اسم دختر شمالی / وولک

 

سایت وولک با آدرس اینترنتی voolak.com، یک سایت در زمینه کودکان می باشد. پدران و مادران می توانند تمامی احتیاجات خود اعم از آشنایی با مشکلات و مسائل مختلف دوره کودکی، آشنایی با بهترین مهد کودک های کشور و ویژگی های آن ها و حتی خصوصیات مهم یک دکتر کودکان آشنایی کامل پیدا کنند. علاوه بر این، سایت وولک مطالب پزشکی مختلفی در رابطه با اختلالات و بیماری های رایج و همچنین ناشناخته دوره کودکی و نوجوانی در اختیار پدران و مادرانی قرار می دهد که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند. علاوه بر موضوعات متعددی که اغلب مخاطب آن ها پدران و مادران هستند، سایت وولک بخش هایی مختص به کودکان نیز دارد. در بخش های کودکان، بخش های سرگرمی و آموزشی بسیار زیادی به چشم می خورد. آموزش نقاشی ها حیوانات و اشکال مختلف، ساخت صنایع دستی و کار دستی های متعدد و حتی قصه های شب به صورت متنی و تصویری برای سرگرمی و تفریح کودکان در سایت وولک قرار دارد که پدران و مادران می توانند از آن ها برای آموزش به کودکان خود استفاده کنند.

در کنار تمامی مطالب آموزشی و آموزنده ای که در سایت وولک قرار دارد، بخش هایی به صورت خدماتی و کمک رسانی به پدران و مادران نیز وجود دارد. یکی از دشواری هایی که پدران و مادران با آن مواجه هستند انتخاب اسم برای کودک نو رسیده خود می باشد. دغدغه فکری انتخاب یک اسم پسرانه و یا نام دختر ایرانی برای کودک هنوز متولد نشده، ذهن بسیاری از پدران و مادران را در تمام طول بارداری به خود مشغول نگه می دارد. در برخی موارد والدین حتی پس از اتمام دوره بارداری و به دنیا آمدن کودک نیز همچنان برای انتخاب یک اسم برای کودک خود به نتیجه نرسیده اند. اسامی ایرانی ریشه های مختلفی دارند. گاهی اسامی ریشه ترکی، گاهی کرد و گاهی ممکن است یک اسم دختر شمالی از میان هزاران اسم، توجه پدر و مادر را به خود جلب کند. سایت وولک می تواند با در اختیار قرار دادن یک لیست از اسامی مختلف کودکان با ریشه های کردی، ترکی و حتی شمالی، به پدران و مادران کمک کند تا هر چه سریع تر برای انتخاب اسم کودک خود، تصمیم نهایی را بگیرند.:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دختر/ اسم دخترانه مذهبی/ وولک

 

در اغلب موارد، پدران و مادران کشور ما دوست دارند که برای انتخاب اسم کودک خود چه دختر و چه پسر از اسامی مذهبی استفاده کنند. با توجه به عشق و علاقه ای که مردم ایران به ائمه اطهار و اسامی با معنای آنها دارند، به طور حتم انتخاب یک اسم دخترانه مذهبی نشان از شخصیت والایی است که آن کودک در آینده می تواند با الهام از اسم خود، کسب کند. اسم دختر و اسم پسر که از اسامی مذهبی ریشه گرفته باشند، به کودکان این حس را می دهد که باید متناسب با اسم شخصیتی که بر اساس آن نام گذاری شده اند، رفتار و منش خود را تنظیم کنند. همین امر باعث می شود کودک به مرور زمان بتواند شخصیت و رفتاری بسیار بزرگتر از سن و سال خود نشان دهد. این امر نشان می دهد که انتخاب یک اسم صحیح تا چه میزان بر شخصیت، عزت نفس و اعتماد به نفس کودک تاثیر گذار می باشد.

اسامی مذهبی که تقریبا همگی با آنها آشنایی دارند و برای انتخاب اسم پسرانه و اسم دخترانه مذهبی کار چندان سختی مقابل پدران و مادران نمی باشد. حتی در برخی موارد برای اینکه اسامی قدیمی تر با جامعه امروزی هماهنگ شود، از ترکیب اسامی امروزی و اسامی مذهبی نیز استفاده می شود. کاری که در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. با ترکیب اسامی دخترانه مذهبی با اسامی امروزی، نه تنها یک ترکیب و اسم جدید ساخته می شود بلکه کودک علاوه بر یک اسم دارای دو اسم می شود که در آینده می تواند از هر دوی آنها به طور همزمان نیز استفاده کند. بدون اینکه نیازی به حذف کردن یکی از آن دو اسم زیبا داشته باشد.

انتخاب و یا نحوه ترکیب اسم دختر با اسامی مذهبی ممکن است برای بسیاری از پدران و مادران جدید کار راحتی باشد، اما برای والدین قدیمی تر کاری ناآشنا به شمار می رود. به همین دلیل است که سایت وولک با در اختیار قرار دادن لیستی کامل از اسامی جدید و ترکیب های اسم دختر با اسم دخترانه مذهبی می تواند به طرق و روش های مختلفی به والدین کمک کند تا با ترکیب های اسامی و همچنین معانی مختلف آنها، آشنا شوند.:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دختر پر طرفدار / اسم پسر کمیاب / وولک

 

سایت وولک را می توان سایتی همه کاره در زمینه کودک و نوجوان دانست. پدران و مادران می توانند با مراجعه به سایت وولک از بسیاری مطالب آموزشی و آموزنده ای که در آن قرار دارد استفاده های فراوانی ببرند. در سایت وولک می توان به اکثر سوالات پزشکی که ممکن است در طول مراحل رشد کودک به ذهن پدر و مادر خطور کند، پاسخ داده شود. کودکان در دوره رشد خود، به نقاط عطف متعددی می رسند، با اختلالات مختلفی مواجه می شود و ممکن است به دفعات دچار بیماری شوند. پدران و مادران، حتی اگر تجربه کودک داشتن را نیز داشته باشند، باز هم نمی توانند از تمامی مسائل مرتبط به کودکان با خبر باشند. به همین دلیل است که سایت کودک سعی کرده است تمامی نکات مهمی که ممکن است در طول رشد و رسیدن به نقاط عطف کودک با آنها مواجه شود را پوشش دهد. هر پدر و مادری با ورود به سایت وولک و مطالعه مطالب پزشکی آن می تواند راه و روش مقابله، مدیریت و کنترل اکثر اختلالات و مشکلات دوره کودکی را یاد بگیرد.

البته سایت وولک تنها دارای مطالب پزشکی نمی باشد. در واقع وولک سایتی متعلق به کودکان است. انواع آموزش های نقاشی و یا ساخت کار دستی های کودکانه از جمله مطالبی هستند که همگی متناسب با سن و سال کودکان در رده های سنی مختلف و مفید برای ارتقای مهارت های فردی کودکان، تهیه شده اند. در کنار این مطالب آموزشی بخش هایی نیز به سرگرمی کودکان اختصاص داده شده است. قصه شب، یکی از بخش های پر طرفدار سایت وولک است که پدر و مادر می توانند هنگام خواب برای کودک خود از آن استفاده کنند. بخش قصه شب به صورت تصویری و متنی قرار داده شده است تا پدر و مادر به انتخاب خود یک روش را که با شرایط آنها مناسب تر است، انتخاب کنند.

در کنار تمامی مسائل آموزشی و پزشکی، سایت وولک را می تواند در انتخاب اسم نیز به پدران و مادران کمک های فراوانی کند. جستجوی اسم دختر پر طرفدار یا اسم پسر کمیاب امروزه بسیار زیاد شده است. سایت وولک نیز با محیا کردن یک لیست از اسامی محبوب دخترانه و پسرانه ایرانی همراه با معانی آنها، سعی کرده است در انتخاب اسم که یکی از سخت ترین کارها برای هر پدر و مادری است، کمک های لازم را انجام دهد.:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم پسر / اسم پسر امروزی / وولک

 

اسم، چیزی است که پدر و مادر برای کودک انتخاب می کنند و کودک نیز تا آخر عمر آن را حمل می کند. اسم تنها یک نشان هویت و ابزاری برای خطاب کردن کودک به شمار نمی رود. بسیاری از کودکان از اسامی خود برای شکل گیری شخصیت و حتی اعتماد به نفس خود استفاده می کنند. به همین دلیل است که انتخاب اسم پسر و دختر برای کودک هنوز به دنیا نیامده و خطاب کردن او به این اسم در دوره باداری، تاثیر بسزایی بر ضمیر ناخودآگاه کودک می گذارد.

انتخاب اسم دختر و اسم پسر امروزی یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی است که اکثر پدران و مادران و حتی دوستان و خانواده های آنها با آن مواجه هستند. از آنجایی که انتخاب اسم پسر و اسم دختر یکی از دشوارترین کارهایی است که پدر و مادر باید انجام دهند، بسیاری از اعضای خانواده و دوستان نیز با اظهار نظر و گفتن اسامی جدید و امروز سعی می کنند به آنها کمک کنند تا گزینه های بیشتری پیش روی آنها قرار دهند.

بسیاری از اسامی امروزی که اکثر آنها ریشه های ترکی و کردی دارند از اسامی زیبا و با معنایی هستند که پدران و مادران می توانند برای کودکان خود انتخاب کنند. اما حتی یافتن همین اسامی جدید برای انتخاب یک اسم پسر امروزی و یا اسم دختر، نیز یک چالش است که پیش روی پدران و مادران قرار دارد. استفاده از کتاب های اسامی که یک شیوه سنتی و قدیمی به شمار می رود، می تواند یک راه حل مناسب برای کمک به حل و رفع این مشکل باشد. هر چند باید توجه داشت که در کتاب های اسامی و معانی، تمامی نام ها بر اساس حروف الفبا قرار گرفته اند و ممکن است پیدا کردن یک نام دختر و یا اسم پسر امروزی که مطابق با ریشه و معیارهای مدنظر والدین است، دشوار شود. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از پدران و مادران برای کمک به پیدا کردن اسم پسر و اسم دختر خود از خدمات سایت های آنلاین کمک می گیرند. سایت وولک نیز سایتی است که می تواند به والدین از بسیاری جهات کمک های بسزایی کند. در سایت وولک علاوه بر آشنایی با اسامی مختلف، بسیاری مطالب آموزشی و آموزنده برای کودکان و والدین آنها قرار گرفته است که می توانند از آنها استفاده کنند.

 :: بازدید از این مطلب : 35
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دخترانه  / اسم پسر به روز / voolak.com

 

هر پدر و مادری دوست دارند بهترین ها را برای کودک خود انتخاب کنند. این بهترین های می تواند شامل بهترین اسباب بازی، بهترین تخت خواب، بهترین دکوراسیون اتاق، بهترین مهد کودک و ... شوند. اما پیش از تمامی این مسائل، پدران و مادران باید برای کودک خود اسم انتخاب کنند. انتخاب اسم برای کودک هنوز به دنیا نیامده، می تواند در عین اینکه فعالیتی سرگرم کننده و جالب باشد، از بسیاری جهات سخت و دشوار نیز شود. گستردگی دنیای اسامی، اختلاف سلیقه ها و بسیاری مسائل جانبی دیگر ممکن است پدران و مادران برای انتخاب یک اسم پسرانه یا اسم دخترانه برای کودک خود به تفاهم نرسند. به همین دلیل است که برای راحتی کار خود، به سمت روش های کمکی می روند.

این روش های کمکی که به آن اشاره کردیم، می تواند شامل روش های مختلفی شوند. یک روش که سنتی ترین روش ممکن نیز می باشد، مشورت و هم فکری گرفتن از اطرافیان و دوستان می باشد. مسلما بسیاری از اقوام و آشنایان نیز همانند پدر و مادر ذوق و شوق اضافه شدن عضوی جدید به خانواده را دارند. آنها نیز با اظهار نظرات خود در رابطه با جدیدترین اسامی دختر و یا بهترین اسم پسر به روز که به گوششان رسیده است، سعی می کنند تا به پدران و مادرانی که در انتظار به دنیا آمدن کودک خود هستند، هم فکری لازم را بدهند.

یک راه دیگر را می توان استفاده از کتاب های اسم و یا الهام گرفتن از شخصیت های داستان های مورد علاقه پدر و مادر دانست. کتاب های اسم با داشتن معانی و همچنین ریشه اسامی کار پدر و مادر را بسیار راحت خواهند کرد. گذاشتن اسم کاراکتر مورد علاقه پدر و مادر که در فیلم یا کتاب آن را دیده اند نیز یک روش دیگر برای انتخاب اسم کودکان است.

اما سریع ترین روش که راحت ترین نیز می باشد، استفاده از سایت های کودک و نوجوان است. در اکثر سایت هایی که در زمینه کودک و نوجوان فعالیت می کنند، مطالب آموزنده و مفیدی قرار دارند که می توانند به والدین کمک های فراوانی کنند. علاوه بر این گونه مطالب، دسترسی به اسامی و همچنین آشنایی با معانی مختلف آنها نیز بسیار راحت تر از گذشته شده است. یکی از این سایت ها که می توان از مطالب آن استفاده کرد، سایت وولک با آدرس اینترنتی https://www.voolak.com/  است.:: بازدید از این مطلب : 45
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی باب اسفنجی
نقاشی پاییز
https://www.voolak.com/

شما می توانید با طرح نقاشی باب اسفنجی تمایل و اشتیاق کودک خود را به کشیدن نقاشی افزایش دهید. نقاشی کشیدن فواید بسیار زیادی برای رشد ذهنی، عاطفی و جسمی کودکان دارد. چرا که کودکان هنگامی که شروع به کشیدن نقاشی باب اسفنجی یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری می کنند بسیاری از ویژگی های شخصیتی مثبت در آن ها تقویت می شود که مهم ترین آن ها تقویت اعتماد به نفس است.

از آن جایی که شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد و یکی از مهم ترین خصلت ها و ویژگی های شخصیتی اعتماد به نفس است، پدر و مادر ها باید از سن بسیار کم فرزندانشان، به تقویت و افزایش اعتماد به نفس در آن ها توجه ویژه کنند؛ زیرا در غیر این صورت اگر کودک به اندازه کافی اعتماد به نفس نداشته باشد ممکن است در بزرگسالی دچار اختلالات و مشکلات متفاوتی شود. بنابراین برای داشتن فردی با سلامت روانی کامل باید شکلگیری شخصیت او در کودکی به درستی انجام شود .

زمانی که کودک شروع به کشیدن نقاشی پاییز یا طرح های نقاشی کودکانه ی دیگر می کند در ابتدا طرح نهایی را در ذهن خود تصور می کند و این تصویرسازی باعث تقویت قدرت خیال پردازی او می شود و کودکی که قدرت تخیل بالایی داشته باشد از هوش بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. در واقع یکی از نشانه های کودکان باهوش، قدرت خیال پردازی قوی است. همچنین کودک در مسیر کشیدن نقاشی پاییز باید رنگ ها و طرح های متفاوت را با یکدیگر ترکیب کند تا بتواند به طرح نهایی برسد و در این مسیر یاد می گیرد که برای اهدافش تلاش کند و همچنین قدرت تصمیم گیری در او تقویت می شود. همچنین زمانی که نقاشی پاییز خود را به پایان می رساند، این پایان رساندن باعث افزایش اعتماد به نفس در او می شود. برای دیدن نمونه های دیگر نقاشی آسان به صورت ویدیویی و عکس مرحله به مرحله به آدرس سایت وولک به نشانی https://www.voolak.com/ مراجعه فرمایید.  :: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی لک لک / نقاشی جغد    https://www.voolak.com/

 

 

یک سایت خوب برای کودک که بتواند دوست همیشگی کودک باشد و مرتبا به روز شود، محتوای آن کارشناسی شده و مناسب کودک باشد و بتوان از بد آموز نبودن آن اطمینان خاطر داشت. خوشبختانه چنین سایت هایی وجود دارند. یکی از آنها و شاید بهترینی که من شناختم وولک است برای دیدن این سایت به آدرس https://www.voolak.com/ بروید.

در این سایت نقاشی های زیادی که موضوع بحث ماست هم وجود دارد. کودکان از سن بسیار کم علاقه ی ذاتی به در دست گرفتن قلم و کوبیدن آن بر روی کاغذ دارند. از آن جایی که نقاشی کشیدن فواید بسیار زیاد جسمی و روحی بر کودکان دارد، پدر و مادرها با روش های ساده می توانند فرزندان خود را به کشیدن نقاشی تشویق کنند. یکی از راه های تشویق کودکان به نقاشی کشیدن انتخاب طرح های جذاب برای کودکان است. نقاشی لک لک یکی از طرح هایی است که اغلب برای کودکان جذاب و دوست داشتنی خواهد بود زیرا بچه ها از سن بسیار کم به حیوانات علاقه دارند.

اگر شما طرحی جذاب مانند نقاشی لک لک را برای کودک خود انتخاب کنید، در واقع در مرحله ی اول توجه فرزندتان را به نقاشی جلب کرده اید. سپس با روش های جذاب می توانید کودک را برای کشیدن نقاشی لک لک تشویق کنید. هنگامی که کودک شروع به کشیدن نقاشی می کند در ابتدا طرح نهایی نقاشی لک لک را در ذهن خود تصور می کند و این امر باعث تقویت قدرت تصویرسازی و قدرت تخیل او می شود. سپس روش ترسیم را در ذهن خود انتخاب می کند و در این مرحله قدرت تصمیم گیری در فرزند شما افزایش می یابد

نقاشی کشیدن یکی از سرگرمی های کودکانه است که بچه ها از سن بسیار کم به آن علاقه دارند. کشیدن نقاشی جغد یا طرح های نقاشی کودکانه ی دیگر فواید عاطفی و جسمی بسیار زیادی برای کودکان دارد. زمانی که کودک شما شروع به کشیدن نقاشی جغد می کند در ابتدا طرح نهایی را در ذهن خود تصور می کند و این تصویرسازی باعث افزایش و تقویت قدرت تخیل و خیال پردازی کودک می شود. اگر کودک قدرت خیال پردازی بالایی داشته باشد هوش او نیز تقویت می شود. بنابراین انجام کار ساده ای مانند کشیدن نقاشی جغد باعث تقویت و افزایش هوش فرزند شما می شود.:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی کلاغ / نقاشی قایق / وولک

 

اگر قصد آشنا کردن کودک خود با حیوانات را دارید، استفاده از طرح هایی مانند نقاشی کلاغ می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند. کودکان از سن بسیار کم معمولا به حیوانات علاقمند هستند بنابراین طرح هایی ماند طرح نقاشی کلاغ می تواند برای آن ها جذاب باشد. همراه آموزش نقاشی کلاغ می توانید قصه ها یا شعر های مربوط به این حیوان را نیز برای کودک خود بخوانید و اینگونه از روش غیر مستقیم کودک خود را با کلاغ آشنا کرده اید.

زمانی که کودک شما شروع به کشیدن نقاشی کلاغ می کند درواقع ابتدا طرح نهایی را در ذهن خود تجسم می کند و این تجسم باعث تقویت قدرت تخیل او می شود. زمانی که تصمیم به ترکیب رنگ ها می گیرد درواقع قدرت تصمیم گیری را در خود تقویت می کند و زمانی که نقاشی کلاغ خود را به پایان می رساند و آن را به والدین یا مربی مهدکودک یا هر فرد دیگری نشان می دهد درواقع باعث تقویت اعتماد به نفس در فرآیند رشد شخصیتی خود می شود.

به دلایل بسیار زیادی بهتر است تمایل و علاقه ی کودکتان به کشیدن نقاشی را از سن بسیار کم تقویت کنید. با انتخاب طرح های جذاب می توانید این علاقه را بیشتر و بیشتر کنید. شما با آموزش نقاشی قایق به کودک خود می توانید او را با انواع اشکال، طرح ها، الگو ها و رنگ ها از راه غیر مستقیم آشنا کنید. هنگام آموزش طرح نقاشی قایق به فرزند خود می توانید او را با دریا و دیگر خلقت ها آشنا کنید. در سایت وولک نمونه های زیادی از نقاشی ها وجود دارد.

زمانی که کودک ما شروع به کشیدن نقاشی قایق می کند در ابتدا طرح و نقاشی قایق نهایی را در ذهن خود تصور می کند و این تصویرسازی باعث تقویت و افزایش قدرت تخیل در کودک شما می شود. وقتی فرزند شما به کشیدن نقاشی قایق ادامه می دهد باید چندین رنگ را باهم ترکیب کند و این ترکیب کردن رنگ ها علاوه بر آشنایی کودک شما با انواع رنگ ها، باعث تقویت و افزایش ویژگی و قدرت تصمیم گیری در شخصیت کودک شما می شود.

 

 :: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

فیلم کاردستی با کاغذ
نقاشی آسان و زیبا
وولک

 

یکی از سرگرمی های کودکان ساخت کاردستی است . آنان تقریبا از دوسالگی با ابزار مختلف مثل کاغذ ، مقوا ، چسب و قیچی شروع به ساخت کاردستی زیبا می کنند . گاهی این کاردستیجدید را از فیلم آموزش کاردستی یاد می گیرند و گاهی از خلاقیت خود برای ساخت کاردستی آسان در خانه بهره می گیرند و درست کردن کاردستی برای آنان لذت بسیاری دارد و به نوعی با ساخت کاردستی ، خود را به دیگران ثابت می کنند و در ذهن خود می گویند من هم می توانم . کودکان برای داشتن سرگرمی نیز به سراغ کاغذ و قیچی می روند و بریدن کاغذ یا دادن شکل به آن برای کودکان جذابیت بسیاری به همراه دارد. بعضی وقت ها در مهدکودک یا مدرسه از آن ها کاردستی های مختلفی خواسته می شود و شما برای کمک به ساخت کاردستی با کاغذ برای کودکان نیاز به آموزش فیلم کاردستی با کاغذ دارید. ساختکاردستی جدید ، استفاده از ابزار را به کودکان می آموزد و کودک با خلاقیت خود و با سرهم کردن وسایل مختلف کاردستی بسازد. یک کاردستیسادهوآسان ، مانند اریگامی که تنها با تا کردن کاغذ انجام می شود برای کودکانی که به تازگی می خواهند درست کردن کاردستی با کاغذ ها را آغاز کنند مناسب است .قیلم های آموزش کاردیتی را میتوانید در وولک ببینید.

کودکان با نقاشی کردن ، احساسات و تخیلات خود را تخلیه می کنند. کودکان تقریبا از سن یک سالگی نقاشی کودکانه ساده می کشند و همان نقاشی های ساده برای کودکان موجب برقراری ارتباط می شود . درواقع آن ها در این سن، درکی که از اطراف و اجسام آن دارند را می کشند و همان نقاشی آسان و زیبا که از نظر ما خط خطی است ، بخش مهمی از فرایند رشد ذهنی و ادراکی اوست . به طور کلی کودکان از کشیدن نقاشی جدید کودکانه در هر جایی ، روی کاغذ ، روی بدن خود ، روی دیوار و … لذت بسیاری می برند و به نوعی با این کار ارتباطات برقرار می کنند .نشان دادن یا کشیدن نقاشیزیبا برای کودکان، آن ها را ترغیب به امتحان و تجربه این فعالیت پرخلاقیت می کند. اگرچه ممکن است طرحنقاشیکودکانه برای شما آسان یا بی معنی به نظر بیاید، اما همین نقاشیساده، نشانه های بزرگی است از آن چه در ذهن کودک می گذرد و درکی که او از اطراف دارد. در ادامه این مقاله به صورت مفصل با شما در رابطه با تاثیرات متعدد نقاشی کودکانه صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید!:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

کاردستی راحت
نقاشی ساده و زیبا
وولک

 

 از کودک خود انتظار انجام کار بزرگی نداشته باشید با توجه به سن او با او رفتار کنید و به او سخت نگیرید که این چه کاردستی ساده ای است؟ یا چرا از این رنگ استفاده کردی ؟ یا چرا انقدر کاغذ مصرف کردی ؟ یک کاردستی راحت و آسون که این همه ریخت و پاش نداره؟ پس بگذارید کودکتان با خیال راحت و اعتماد به نفس بالا کاردستی خلاقانه جدید بسازد و خود را با آن سرگرم کند . حتی می توانید آموزش کاردستی جدید را برای او در فضای مجازی بیابید تا از روی آن بسازد و با دیدن فیلم کاردستی با کاغذ که برای او جالب است را خودش از ابتدا تا انتها این کار انجام دهد . نکته مهم دیگر این است که لازم نیست ابزار گران قیمت برای کودک خود تهیه کنید بهتر است با وسایل یا دورریز هایی که در خانه دارید به او ساخت یک کاردستی جالب را بیاموزید .

کودکان با تمرکز بر خطوط و کشیدن نقاشی کودکانه ساده و آسان علاوه بر کشیدن نقاشی ساده و زیبا ، برای آینده و ورود به مدرسه و تمرکز بر خواندن و نوشتن نیز تمرین می کنند . تمرکز بیشتر روی نقاشی کودکانه زیبا به بلوغ بهتر فرزند شما نیز کمک می کند زیرا کشیدن یک نقاشی کودکانه ساده و رسیدن به نتیجه در آن باعث رشد فکری او می گردد .
دقت به اتفاقاتی که در فیلم نقاشی کودکانه می افتد و تلاش برای اجرای آن ها روی کاغذ، تمرکز ذهنی کودکان را به طور قابل توجهی تقویت می کند. یکی از فواید نقاشی را از نگاه وولک بخوانید.

نقاشی آسان و هماهنگی اعضای بدن کودکان

نقاشی کودکانه ساده و آسان باعث می شود فرزند شما علاوه بر مهارت های تمرکزی و حل مسائل ، بتواند به راحتی چشم و دست خود را باهم همراه کنند و با دیدن یک تصویر به ذهن خود دستور دهند تا آن نقاشی ساده و آسان را با دست بکشد .در این مورد آموزش نقاشی کودکانه به بچه ها از طریق فیلم ها و ویدیوهای آموزشی نیز تاثیر زیادی دارد؛ چراکه از این طریق کودک می تواند ترتیب مراحل نقاشی کودکانه را نیز از طریق ویدیو دنبال کند و تمرینی برای هماهنگی اعضای بدن خود داشته باشد.:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

فیلم کاردستی ساده
نقاشی زیبا آسان
وولک

 

یکی از سرگرمی های کودکان ساخت کاردستی است . آنان تقریبا از دوسالگی با ابزار مختلف مثل کاغذ ، مقوا ، چسب و قیچی شروع به ساخت کاردستی زیبا می کنند . گاهی این کاردستی جدید را از فیلم آموزش کاردستی یاد می گیرند و گاهی از خلاقیت خود برای ساخت کاردستی آسان در خانه بهره می گیرند و درست کردن کاردستی برای آنان لذت بسیاری دارد و به نوعی با ساخت کاردستی ، خود را به دیگران ثابت می کنند و در ذهن خود می گویند من هم می توانم . کودکان برای داشتن سرگرمی نیز به سراغ کاغذ و قیچی می روند و بریدن کاغذ یا دادن شکل به آن برای کودکان جذابیت بسیاری به همراه دارد. بعضی وقت ها در مهدکودک یا مدرسه از آن ها کاردستی های مختلفی خواسته می شود و شما برای کمک به ساخت کاردستی با کاغذ برای کودکان نیاز به آموزش کاردستی دارید. ساخت کاردستی جدید ، استفاده از ابزار را به کودکان می آموزد و کودک با خلاقیت خود و با سرهم کردن وسایل مختلف کاردستی بسازد. یک کاردستی ساده و آسان ، مانند اریگامی که تنها با تا کردن کاغذ انجام می شود برای کودکانی که به تازگی می خواهند درست کردن کاردستی با کاغذ ها را آغاز کنند مناسب است میتوانید از فیلم کاردستی ساده در سایت وولک استفاده کنید.

پرورش تخیل بچه ها با نقاشی قشنگ

هیچگاه کودک خود را وادار نکنید تا در چارچوب شما نقاشی های جدید بکشد زیرا کودک با کشیدن نقاشی جدید کودکانه خود ، در واقع تخیلاتش را پرورش داده و با نقاشی کودکانه ساده و آسان خود فضایی بای رشد ذهنی خود مهیا کرده است .برای ایده گرفتن کودکان سایت وولک بسیار مناسب است.
نشان دادن فیلم نقاشی کودکانه در این زمینه به کودکان، به گونه ای متنوع که به آن ها ایده های خلاقانه نیز برای کشیدن نقاشی آسان القاء کند، می تواند موثر و مفید واقع شود.

توانایی در خلاقیت با دیدن عکس نقاشی کودکانه

کودک با کشیدن نقاشی های جدید خلاقیت خود را شکوفا می کند . کودک با کشیدن نقاشی جدید قشنگ ، احساسات خود را به شما بیان می کند . در واقع والدین با دیدن نقاشی زیبا آسان می توانند از احساسات و افکار کودک خود با خبر شوند و حتی یا آموزش نقاشی به پرورش آن کمک کنند .

 :: بازدید از این مطلب : 46
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی مدرسه / نقاشی بازیافت https://www.voolak.com/

 

زمانی که کودک شما شروع به کشیدن نقاشی مدرسه می کند با الگو ها، طرح ها و رنگ های جدیدی آشنا می شود و این امر باعث می شود که هوش و خلاقیت کودک شما به چالش کشیده شود. همچنین کشیدن نقاشی مدرسه یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری به رشد شخصیتی کودک شما نیز کمک می کند. زیرا کشیدن نقاشی مدرسه زمینه ساز بسیاری از ویژگی های مثبت شخصیتی در کودک است یا بسیاری از ویژگی های شخصیتی مثبت کودک را تقویت می کند.

یبه عنوان مثال زمانی که کودک نقاشی مدرسه خود را به اتمام می رساند در واقع فعالیتی را به اتمام رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس در کودک می شود. کودکان همواره به شناخت محیط اطراف خود علاقمند هستند. بنابراین از کشیدن نقاشی مدرسه یا هر نقاشی دیگری لذت خواهند برد؛ چرا که نقاشی کشیدن به آن ها در مسیر کشف دنیای اطرافشان کمک می کند. ویدیوی نقاشی مدرسه که در این صفحه بارگزاری شده است نقاشی مدرسه را با روش بسیار ساده آموزش داده است تا بتوانید از سن بسیار کم مشغول آموزش نقاشی مدرسه به کودکان خود شوید. می توانید هنگامی که کودکتان درحال کشیدن نقاشی مدرسه است، برای شعر و قصه های مربوط به خورشید را بخوانید.

زمانی که کودک نقاشی بازیافت خود را به اتمام می رساند در واقع فعالیتی را به اتمام رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس در کودک می شود. کودکان همواره به شناخت محیط اطراف خود علاقمند هستند. بنابراین از کشیدن نقاشی بازیافت یا هر نقاشی دیگری لذت خواهند برد؛ چرا که نقاشی کشیدن به آن ها در مسیر کشف دنیای اطرافشان کمک می کند. ویدیوی نقاشی بازیافت که در این صفحه بارگزاری شده است نقاشی بازیافت را با روش بسیار ساده آموزش داده است تا بتوانید از سن بسیار کم مشغول آموزش نقاشی بازیافت به کودکان خود شوید. می توانید هنگامی که کودکتان درحال کشیدن نقاشی بازیافت است، برای شعر و قصه های مربوط به خورشید را بخوانید. به تمامی این سرگرمی ها می توانید در وبسایت کودکانه وولک به نشانی اینترنتی https://www.voolak.com دسترسی داشته باشید.:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی خانه / نقاشی فیل / وولک

 

همچنین ترسیم نقاشی خانه یا هر نقاشی کودکانه ی دیگری تاثیر بسیاری مثبت و زیادی بر روی رشد شخصیتی بهتر کودک دارد. به عنوان مثال به اتمام رساندن نقاشی خانه یا هر نقاشی کودکانه ی دیگری باعث می شود تا یکی از ویژگی های شخصیتی بسیار مهم کودک یعنی اعتماد به نفس افزایش پیدا کند. همانطور که می دانید داشتن اعتماد به نفس کافی یکی از شروط اصلی سلامت روان افراد است. بنابراین والدین با مشغول کردن فرزندانشان به کشیدن نقاشی خانه یا هر نقاشی دیگری می توانند از کافی بودن اعتماد به نفس کودکان مطمئن شوند. همچنین کشیدن نقاشی خانه باعث می شود تا در مسیر ترسیم، کودک با انواع الگو ها، طرح ها و اشکال جدید آشنا شود. همچنین قدرت تصمیم گیری او قوی تر می شود چرا که باید این الگو ها و طرح ها را انتخاب و بایکدیگر ترکیب کند تا در نهایت به طرح نهایی نقاشی خانه برسد.

حال ترکیب علاقه به حیوانات و نقاشی کشیدن می توانند برای آن ها بسیار هیجان انگیز باشد. شما می توانید با آموزش طرح نقاشی فیل کودکان خود را از این لذت و هیجان بهره مند کنید. نقاشی فیل به علت فیزیک خاص فیل، برای بچه ها هیجان انگیز است. خرطوم بلند فیل هنگام نقاشی فیل و جالب بودن آن برای کودک یک راه آشنا کردن کودک با ویژگی های خاص حیوانات حیات وحش است. اگر کودک شما به کشیدن نقاشی فیل علاقه مند است از این فرصت برای بالا بردن دانسته های او از ویژگی های فیل ها استفاده کنید. هنگام نقاشی فیل میتوانید به عنوان مثال به کاربرد خرطوم فیل ها اشاره کنید یا درباره پستاندار و گیاه خوار بودن فیل ها حرف بزنید. از نکات جذاب دیگر هنگام نقاشی فیل جثه بزرگ فیل است که میتوانید با نقاشی فیل کنار یک موش آنرا نشان دهید. همچنین اگر علاقه ی کودکان به نقاشی کشیدن تقویت شود آن ها از فواید نقاشی کشیدن بیشتر بهره مند می شوند. یکی از راه های تشویق کودکان و افزایش تمایل آن ها برای نقاشی کشیدن انتخاب یک طرح مطابق سلایق و علایق آن ها است. برای این که انتخاب راحتتری داشته باشید، می توانید از نقاشی های وبسایت وولک استفاده نمایید.:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

 

نقاشی آفتاب پرست / نقاشی سرسره / وولک

 

همانطور که به این موضوع اشاره کردیم اگر قصد آشنا کردن کودکان خود با حیوانات بیش تری را دارید می توانید از روش نقاشی استفاده کنید. به همین دلیل است که نقاشی کشیدن یکی از راه های آموزش غیرمستقیم برای کودکان محسوب می شود. کودکان معمولا از سن بسیار کم به حیوانات علاقمند هستند و با آن ها رابطه ی خوبی دارند. بنابراین طرح نقاشی آفتاب پرست می تواند برای کودک شما جذاب باشد. همچنین کشیدن نقاشی آفتاب پرست یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری فواید بسیار زیادی در مسیر رشد جسمی کودک شما دارد. از جمله این فواید می توان به افزایش و تقویت یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی یعنی اعتماد به نفس اشاره کرد.

تغییر و تحول در سبک زندگی افراد باعث شده است تا سرگرمی ها، بازی ها و فعالیت کودکان امروزی نیز دچار تغییراتی شود و علایق و سلایق کودکان تغییر کند. کودکان امروزی به سپری کردن اوقات فراغت خود با کنسول های بازی، لپ تاپ ها و کامپیوتر ها علاقمند هستند و نسبت به قبل کمتر به کشیدن نقاشی سرسره یا ساختن کاردستی می پردازند. به همین دلیل است که پدر و مادر ها باید با استفاده از ترفند هایی هوشمندانه اشتیاق و تمایل فرزندانشان را به انجام اینگونه فعالیت ها و سرگرمی ها مانند نقاشی کشیدن افزایش دهند. نقاشی کشیدن یکی از راه های دور کردن کودکان حتی برای ساعاتی از دنیای دیجیتال و مجازی است. از آن جایی که کودکان به طور غریزی به نقاشی کشیدن علاقمند هستند. بنابراین با راه کار هایی ساده می توانید کودکان را به سمت نقاشی کشیدن جذب کنید. انتخاب یک طرح مناسب در اولین مرحله قرار دارد. پدر و مادر ها می توانند با انتخاب یک طرح مناسب و نزدیک به روحیات کودک خود او را به سمت نقاشی کشیدن تشویق کنند.

برای دیدن نقاشی های کودکانه متنوع و آموزشی برای کودکان میتوانید با محتواهایی که در وبسایت وولک هست، استفاده کنید. در وولک تعداد انبوهی از نقاشی ها و کاردستی ها وجود دارند، شعر و ها و آهنگ  و لالایی های متنوع و جذاب و آموزنده برای کودکان، و مقالات روانشناسی متعددی که به شما مادران و پدران عزیز کمک می کند تا فرزندان خود را راحت تر و بهتر تربیت کنید، همه در وولک هستند و به راحتی میتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید!:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

نقاشی کارخانه هیولاها / نقاشی آدامس / وولک

 

هنگامی که کودک شما در حال ترسیم نقاشی کارخانه هیولا ها است درواقع باید رنگ ها و الگو های متفاوت را با هم ترکیب کند و با این کار قدرت تصمیم گیری در شخصیت کودک شکل می گیرد و تقویت می شود. همچنین هنگامی که کودک نقاشی کارخانه هیولا ها خود را به پایان می رساند و آن را به اطرافیان خود نشان می دهد، این کار باعث تقویت اعتماد به نفس در شخصیت کودک می شود و همانطور که می دانید اعتماد به نفس یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی است که باید از کودکی به آن توجه شود. کمبود اعتماد به نفس در بزرگسالی باعث بروز مشکلات بسیار زیادی می شود. همچنین اگر اطرافیان از نقاشی کارخانه هیولا ها او انتقاد کنند، این امر باعث تقویت روحیه ی انتقاد پذیری در کودکان می شود.

همچنین زمانی که کودکتان نقاشی آدامس خود را به پایان می رساند، آن را با شوق فراوان به اطرافیان خود نشان می دهد و این کار باعث افزایش اعتماد به نفس در کودک شما می شود. میزان کافی اعتماد به نفس نقش بسیار پر رنگی در سلامت روانی افراد دارد و از آنجایی که شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد باید از سن بسیار کم کودکان به میزان اعتماد به نفس آن ها توجه کنید. حتی اگر از نقاشی آدامس کودک شما انتقاد شود نیز روحیه ی انتقاد پذیری در کودک شما تقویت می شود. بنابراین با آموزش نقاشی آدامس به کودکان خود آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید.

حتی برای بیشتر ترغیب کردن کودکان به کشیدن نقاشی آدامس می توانید خودتان نیز همراه کودکان خود به کشیدن نقاشی آدامس مشغول شوید. همان طور که به احتمال زیاد می دانید کودکان به انجام سرگرمی ها و بازی های گروهی بیشتر از انجام بازی های انفرادی علاقمند هستند. همچنین کشیدن نقاشی آدامس باعث تقویت بسیاری از ویژگی های شخصیتی مثبت در کودک شما می شود.

نقاشی کشیدن فواید بسیار زیادی برای کودکان در مسیر رشد ذهنی و رشد شخصیتی و رشد جسمی آن ها دارد. بنابراین شما می توانید با آموزش یک نقاشی ساده به کودکان خود باعث رشد بهتر آن ها شوید. به عنوان مثال می توانید از طرح نقاشی هایی که در وولک وجود دارند، برای آموزش به کودکان استفاده کنید.

 :: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

شعر کودکانه کوتاه
وولک

 

 

گوش کردن به آهنگ نه تنها برای کودکان خردسال از نظر تربیتی، تقویت هوش و شادی آفرینی مهم است بلکه برای نوزادان نیز اهمیت داد سایت وولک در یک مقاله به آن پرداخته است و میتوانید بخشی از آنرا را اینجا بخوانید. یکی از راه های ارتباط با فرزند در دوران جنینی گوش دادن به شعر کودکانه کوتاه است . اما باید بدانید صدای زیاد موجب ترسیدن کودک شما می گردد و شاید خطراتی را به همراه داشته باشد شما می توانید با دانلود آهنگ کودکانه بی کلام و آرام با ا ارتباط بر قرار کنید و یا اگر می خواهید کلیپ آهنگ کودکانه ببینید یا گوش دهید صدای آن را کم کنید تا آزاری به کودکتان نرسد . گوش دادن به ترانه کودکانه فارسی باعث می شود در دوران کودکی کلمات را به راحتی متوجه شوند . در دوران نوزادی نیز به دانلود ترانه کودکانه بپردازید تا هم او را با کلمات آشنا کنید هم موجب آرامش او شوید و هم بتوانید با شعر کودکانه صوتی با او ارتباط برقرار کنید.
تاثیر شعر و آهنگ کودکانه بر روی فرزند شما در سنین مختلف متفاوت است. کودک شما حتی زمانی که در رحم مادر بود نیز قادر به شنیدن صدای شما بود. خواندن آهنگ کودکانه قشنگ با صدای بلند برای نوزاد تازه متولد شده نیز تاثیراتی دارد. شما از زمان تولد فرزند خود می توانید شروع به خواندن ترانه کودکانه زیبا برای او کنید؛ چرا که شنیدن صدای مادر به فرزند شما آرامش را منتقل می کند و بی شک شنیدن صدای مادر در حالی که متن شعر کودکانه را می خواند برای کودک شما بسیار لذت بخش است.
از حدود سه ماهگی: قدرت شنوایی کودک شما قوی تر و هوشیار تر شده است، در این سن کودک شما با شنیدن صدای شما هنگام خواندن شعر کودکانه صوتی ممکن است به طور مستقیم به شخص شما واکنش نشان دهد و مستقیم به شما نگاه کند. در صورتی که شما شروع به خواندن شعر های کودکانه کردید و کودک شما مستقیم به شما نگاه نکرد و به اطراف نگاه کرد نگران نشوید، به احتمال زیاد کودک تمرکز خود را از دست داده است و یا خسته شده است. از همین امر می توان نتیجه گرفت که خواندن شعر کودکانه جدید برای نوزاد باعث تقویت قدرت تمرکز او می شود زیرا کودک شما هنگامی که صدای خواندن شعر یا آهنگ کودکانه زیبا توسط مادر خود را می شنود تلاش می کند تا صاحب آن صدا را پیدا کند.

 :: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

شعر کوتاه کودکانه
https://www.voolak.com

 

 

آهنگ کودکانه به راحتی در ذهن کودک حک می شود و با همین آهنگ های شاد کودکانه و ساده می توانید برای کودکان تدریس کنید تا به راحتی کلمات را به ذهن بسپارند . نگه داشتن کلمات همراه با آهنگ کودکانه صوتی در ذهن برای کودکان به مراتب راحت تر از یادگیری ساده آن است . شنیدن شعر کودکانه کوتاه و همچنین تماشای فیلم آهنگ کودکانه تصویری که به صورت ویدیو است، به کودک شما کمک می کند تا صدا و آوا های کلمات جدید و همچنین شکل کلمات جدید بیشتر آشنا شوند. بنابراین شنیدن شعر کودکانه زیبا توسط کودک دایره لغات فرزند شما را بزرگ تر می کند.
شما با خواندن ترانه کودکانه شاد برای فرزندانتان به او آرامش می دهید و خواندن ترانه های کودکانه باعث صمیمیت بیشتر بین فرزندان و والدین می شود .
یادگیری با شعر کودکانه کوتاه شاد اعتماد به نفس او را بالا می برد؛ زیرا سرعت یادگیری بالا می رود و بازدهی بیشتر می شود به همین دلیل است که اعتماد به نفس کودک از طریق گوش دادن به آهنگ کودکانه زیبا بیشتر می شود .
هرچه کودک شما بیشتر به شعر شاد کودکانه به خصوص شعر کودکانه شاد قدیمی گوش دهد، بیشتر با مفاهیم ادبی نیز آشنا می شود و این امر دانش زبانی کودک شما را افزایش می دهد؛ زیرا ممکن است زمانی که شما شروع به خواندن شعر کوتاه کودکانه برای فرزند خود می کنید یا با دانلود شعر کودکانه برای کودک خود شعر های کودکانه پخش می کنید، سوالاتی برای کودک شما به وجود بیاید که با پاسخ شما به دانش زبانی کودک افزوده می شود..

سایت وولک به آدرس https://www.voolak.com با فعالیت تخصصی حوزه کودک همیشه به این نکته اهمیت میدهد که درگیر کردن حواس کودک با آهنگ ها و قصه ها چقدر برای کودک مفید است. آهنگ ها هم مانند قصه با تصویر سازی که در ذهن ایجاد میکنند موجب رشد تخیل کودک میشوند. این باید برای ما مهم باشد که کودکان ما به چه کحتواهایی سرگرم میشوند و آیا این محتوا ها برای آنها مفید است یا مضر؟:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

آهنگ های شاد کودکانه
وولک

 

 

آهنگ و ترانه کودکانه سرشار از احساسات است و تمامی احساسات در آن گنجانده شده مثل غم ، شادی ، خنده ، … که با یادگیری دانلود آهنگ کودکانه قشنگ کم کم از متوجه احساسات او خواهید شد .
خواندن آهنگ های شاد کودکانه باعث افزایش خلاقیت کودک شما می شود و می تواند با کلمات بازی کرده و شعر های جدیدی از خود بسازد .شعر های کودکانه زیادی مناسب کودکان وجود دارد. شنیدن شعر و آهنگ کودکانه، چه شعر کودکانه قدیمی چه جدید توسط کودک برای فرزند شما بسیار مفید است و مزیت های زیادی دارد. کودکان دوست دارند آهنگ کودکانه تصویری یا صوتی مورد علاقه خود را بار ها و بار ها بشنوند. بمیتوانید در سایت وولک این شعر و آهنگ ها همراه با صد ها قصه پیدا کنید. معمولا کودکان شعر کودکانه شاد مورد علاقه خود را به سرعت حفظ می کنند و همان طور که اشاره شد این امر باعث تقویت حافظه کودک شما می شود. اهمیت شنیدن شعر کودکانه زیاد است چرا که همانطور که می دانید اولین راه ارتباطی کودک با مادر خود قدرت شنوایی و صدا است بنابراین در صورتی که مادر با کودک خود صحبت نکند و یا برای او شروع به خواندن آهنگ کودکانه شاد فارسی نکند ممکن است کودک شما به اندازه کافی محبتی که نیاز دارد را دریافت نکند. بنابراین از زمان تولد فرزند خود، از صحبت و خواندن شعر شاد کودکانه برای او غافل نشوید. همچنین والدین می تواند نکات آموزشی کوچکی را در قالب اشعار و آهنگ کودکانه به فرزند خود انتقال دهند برای این منظور می توانید برای دانلود آهنگ کودکانه فارسی آموزنده اقدام کنید. در مهدکودک ها یکی از راه های آموزش به کودکان، شعر های کودکانه است. استفاده از فیلم شعر کودکانه تصویری می تواند به کودک شما کمک کند تا محتوای شعر کودکانه کوتاه و مورد نظر شما را بهتر درک کند. میتوانید آنرا به شکل نمایش هم دربیاورید که بسیار مفید است و میتواند باعث رشد خلاقیت کودک شود.

 :: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

آهنگ کودکانه شاد
https://www.voolak.com

 

 

شعر های کودکانه زیادی مناسب کودکان وجود دارد. شنیدن شعر و آهنگ کودکانه، چه شعر کودکانه قدیمی چه جدید توسط کودک برای فرزند شما بسیار مفید است و مزیت های زیادی دارد. کودکان دوست دارند آهنگ کودکانه تصویری یا صوتی مورد علاقه خود را بار ها و بار ها بشنوند. معمولا کودکان آهنگ کودکانه شاد مورد علاقه خود را به سرعت حفظ می کنند و همان طور که اشاره شد این امر باعث تقویت حافظه کودک شما می شود. اهمیت شنیدن شعر کودکانه زیاد است چرا که همانطور که می دانید اولین راه ارتباطی کودک با مادر خود قدرت شنوایی و صدا است بنابراین در صورتی که مادر با کودک خود صحبت نکند و یا برای او شروع به خواندن آهنگ کودکانه شاد فارسی نکند ممکن است کودک شما به اندازه کافی محبتی که نیاز دارد را دریافت نکند. بنابراین از زمان تولد فرزند خود، از صحبت و خواندن شعر شاد کودکانه برای او غافل نشوید. همچنین والدین می تواند نکات آموزشی کوچکی را در قالب اشعار و آهنگ کودکانه به فرزند خود انتقال دهند برای این منظور می توانید برای دانلود آهنگ کودکانه فارسی آموزنده اقدام کنید. در مهدکودک ها یکی از راه های آموزش به کودکان، شعر های کودکانه است. استفاده از فیلم شعر کودکانه تصویری می تواند به کودک شما کمک کند تا محتوای شعر کودکانه کوتاه و مورد نظر شما را بهتر درک کند. کودکان نیاز زیادی به شادی دارند و اگر این نیاز آنها برطرف نشود در آینده دچار مشکلات زیادی خواهند شد. بنابرین میتوانید با آهنگ های شاد این نیاز آنها را تامین کنید اما مهم است این آهنگ ها کودکانه و مناسب سن او باشند. اگر چنین باشد این آهنگ ها میتواند کاربرد تربیتی هم داشته باشد و کودک را با مفاهیم اخلاقی آشنا کند. حتی آهنگ گذاشتن برای نوزادان هم مفید است زیرا حواس شنیداری آنها را تقویت میکند و مغز او را فعال تر میکند. او ریتم را میاموزد و زمانی که به حرف افتاد دایره لغات وسیع تری دارد. همچنین زمانی که مفهوم آهنگ را فهمید احساسات او گسترش پیدا میکند. شما میتوانید بیش از 100 آهمگ و شعر کودکانه را در سایت وولک به آدرس https://www.voolak.com ببنید و گوش کنید:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

آهنگ کودکانه شاد
https://www.voolak.com

 

 

شعر های کودکانه زیادی مناسب کودکان وجود دارد. شنیدن شعر و آهنگ کودکانه، چه شعر کودکانه قدیمی چه جدید توسط کودک برای فرزند شما بسیار مفید است و مزیت های زیادی دارد. کودکان دوست دارند آهنگ کودکانه تصویری یا صوتی مورد علاقه خود را بار ها و بار ها بشنوند. معمولا کودکان آهنگ کودکانه شاد مورد علاقه خود را به سرعت حفظ می کنند و همان طور که اشاره شد این امر باعث تقویت حافظه کودک شما می شود. اهمیت شنیدن شعر کودکانه زیاد است چرا که همانطور که می دانید اولین راه ارتباطی کودک با مادر خود قدرت شنوایی و صدا است بنابراین در صورتی که مادر با کودک خود صحبت نکند و یا برای او شروع به خواندن آهنگ کودکانه شاد فارسی نکند ممکن است کودک شما به اندازه کافی محبتی که نیاز دارد را دریافت نکند. بنابراین از زمان تولد فرزند خود، از صحبت و خواندن شعر شاد کودکانه برای او غافل نشوید. همچنین والدین می تواند نکات آموزشی کوچکی را در قالب اشعار و آهنگ کودکانه به فرزند خود انتقال دهند برای این منظور می توانید برای دانلود آهنگ کودکانه فارسی آموزنده اقدام کنید. در مهدکودک ها یکی از راه های آموزش به کودکان، شعر های کودکانه است. استفاده از فیلم شعر کودکانه تصویری می تواند به کودک شما کمک کند تا محتوای شعر کودکانه کوتاه و مورد نظر شما را بهتر درک کند. کودکان نیاز زیادی به شادی دارند و اگر این نیاز آنها برطرف نشود در آینده دچار مشکلات زیادی خواهند شد. بنابرین میتوانید با آهنگ های شاد این نیاز آنها را تامین کنید اما مهم است این آهنگ ها کودکانه و مناسب سن او باشند. اگر چنین باشد این آهنگ ها میتواند کاربرد تربیتی هم داشته باشد و کودک را با مفاهیم اخلاقی آشنا کند. حتی آهنگ گذاشتن برای نوزادان هم مفید است زیرا حواس شنیداری آنها را تقویت میکند و مغز او را فعال تر میکند. او ریتم را میاموزد و زمانی که به حرف افتاد دایره لغات وسیع تری دارد. همچنین زمانی که مفهوم آهنگ را فهمید احساسات او گسترش پیدا میکند. شما میتوانید بیش از 100 آهمگ و شعر کودکانه را در سایت وولک به آدرس https://www.voolak.com ببنید و گوش کنید:: بازدید از این مطلب : 22
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

ترانه شاد کودکانه
https://www.voolak.com

 

شما با خواندن ترانه کودکانه شاد برای فرزندانتان به او آرامش می دهید و خواندن ترانه های کودکانه باعث صمیمیت بیشتر بین فرزندان و والدین می شود .یادگیری با آهنگ کودکانه شاد اعتماد به نفس او را بالا می برد؛ زیرا سرعت یادگیری بالا می رود و بازدهی بیشتر می شود به همین دلیل است که اعتماد به نفس کودک از طریق گوش دادن به آهنگ کودکانه زیبا بیشتر می شود .هرچه کودک شما بیشتر به شعر شاد کودکانه به خصوص شعر کودکانه شاد قدیمی گوش دهد، بیشتر با مفاهیم ادبی نیز آشنا می شود و این امر دانش زبانی کودک شما را افزایش می دهد؛ زیرا ممکن است زمانی که شما شروع به خواندن ترانه شاد کودکانه برای فرزند خود می کنید یا با دانلود شعر کودکانه برای کودک خود شعر های کودکانه پخش می کنید، سوالاتی برای کودک شما به وجود بیاید که با پاسخ شما به دانش زبانی کودک افزوده می شود. همچنین او را با لغات جدید آشنا میکنند و احساسات او را گسترده تر میکند. او را با موقعیت های مختلف آشنا میکند.

سایت های زیادی هستند که در حوزه کودک کار میکنند اما مهم است که چه سایتی را انتخاب میکنید. سایت مناسب برای کودکان، در مقایسه با سایت بزرگسالان کاملا متفاوت است بر خلاف افراد بزرگسال ، کودکان به دنبال اطلاعات در یک سایت نیستند. سایت هایی  مثل وولک که کاملا مناسب کودک هستند https://www.voolak.com.  معمولا کودکان به دنبال تفریح ​​و یادگیری هستند از جمله می توان به تعامل ، سرگرمی و آموزش  مانند بازی ، فیلم ، معما ، داستان و یا رنگ آمیزی اشاره نمود چگونه می توانید برای کودکان که دائماً به دنبال سرگرمی و رضایت فوری از آن هستند ، سایت مناسب آنها را پیداکنید؟ عملکرد ظریف و پالت رنگی محدود را در یک سایت فراموش کنید  اکنون زمان بزرگ شدن ، روشن تر شدن و جسورانه تر شدن است معمولا کودکان به سایت هایی که دارای اسباب بازی یا بازی های مختلف هستند بیشتر روی می آورند زیرا اینگونه سایت ها می تواند توجه آنها را به خود جلب کرده و آنها را در این سایت کودک به مدت طولانی نگه دارد .:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم پسر مازنی / اسم دختر / وولک

 

کشور وسیع و پهناور ایران را قومیت های مختلفی تشکیل می دهد. هر قوم و گویشی که در ایران وجود دارند دارای فرهنگ و آداب و رسوم منحصر به فرد خود می باشند. این تفاوت فرهنگ ها در گویش و لهجه و حتی اسامی ای که والدین برای کودکان خود انتخاب می کنند ، به وضوح قابل رویت می باشد. استان های شمالی ایران همانند گیلان و مازندران نیز دارای گویش محلی خاص خود می باشند. در این میان اسامی مختلف این گویش ها نیز دارای طرفداران خاص خود هستند.در بسیاری از خانواده های مازندرانی انتخاب یک اسم پسرانه مازنی را به هر اسم دیگری ترجیح می دهند. انتخاب یک اسم دختر یا اسم پسر مازنی ، از میان انبوه اسامی اصیل و زیبای مازنی کار دشواری است که پدران و مادران باید انجام دهند. هر پدر و مادری سعی می کند یک نام فارسی از قوم و فرهنگ بومی خود برای کودکشان انتخاب کنند. مسلما برای پدران و مادران مازندرانی که قصد انتخاب تنها یک اسم از میان اسم های زیبا و دلنشین مازندرانی را دارند کار بسیار چالش بر انگیزی خواهد بود.

در کنار انتخاب اسم ، کودکان پیش از تولد و پس از آن نیازهای مختلفی دارند. هر کودک در دوره رشد و نمو خود با مشکلات و مسائل متعددی مواجه می شود که هر کدام از آنها به راهکار خاص و منحصر به فرد خود نیاز دارند. آشنایی با این گونه مشکلات و راهکارهای مناسب برای مدیریت و کنترل آنها کاری است که بسیاری از پدران و مادران به اندازه کافی اطلاعی از آنها ندارند. کمک گرفتن از دکتر کودکان در هر زمان و هر مکانی امکان پذیر نمی باشد. پدران و مادران باید اطلاعات شخصی خود را در رابطه با مشکلات کودکان خود افزایش دهند. یکی از راه های افزایش اطلاعات پزشکی پدران و مادران ، استفاده از مطالب مستند و معتبری است که در سایت های کودک و نوجوان قرار دارند. سایت وولک نیز از جمله سایت هایی است که به طور تخصصی در زمینه کودک و نوجوان فعالیت می کند. سایت وولک با توجه به تجربه ای که از در طول سالیان فعالیت در حیطه کودک و نوجوان کسب کرده است ، یکی از اولین مقاصد پدران و مادران برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود می باشد. مطالب پزشکی معتبری در رابطه با مشکلات و اختلالات رایج و مزمن کودکان تهیه شده است که در تمامی آنها راهکارهای مدیریت و کنترل هر کدام ذکر شده است ، در سایت وولک قرار داده شده است.:: بازدید از این مطلب : 43
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دختر اسلامی / اسم پسرونه ترکی / وولک

 

انتخاب اسم برای هر پدر و مادری کاری شیرین است. گشت و گزار در دنیای اسامی مختلف و تصور اینکه کودک خود را با آن نام خطاب می کنند، می تواند باعث ذوق و شوق فراوانی برای پدران و مادران شود. اما این فعالیت شیرین و جذاب، دارای سختی های خود نیز می باشد. اگر پدر و مادر هر دو از یک قومیت باشند انتخاب یک اسم با توجه به قومیت و گویش آنها کاری بسیار راحت تر خواهد بود. زیرا دایره جستجوی آنها کوچک تر می شود. به عنوان مثال یک زوج ترک زبان، برای انتخاب یک اسم پسرونه ترکی بسیار زودتر از از زوجی که یکی از آنها ترک زبان و دیگری کرد زبان است، به تفاهم می رسند. با توجه به وجود وصلت هایی که در میان قومیت های مختلف صورت گرفته است، امروزه بسیاری از خانواده ها دارای چندین قومیت می باشند. بنابراین انتخاب اسم نیز ممکن است کاری دشوار و چالش بر انگیز تبدیل شود.

یکی از امن ترین گزینه ها برای انتخاب اسم در خانواده های چند قومیتی، استفاده از اسامی مذهبی می باشد. انتخاب یک اسم دخترانه اسلامی یا پسرانه مذهبی که هر دو پدر و مادر و حتی دیگر اعضای خانواده با آن موافق باشند کاری به نسبت راحت تر خواهد بود. اسامی اسلامی نیز به دلیل معنای عمیق و زیبایی طنینی که دارند، همواره جزو اسامی پر طرفدار و محبوب در میان پدران و مادران ایرانی بوده اند.

کودکان تنها به نام و نشان نیاز ندارند. نیازهای کودکان هر روز در حال افزایش می باشند. با توجه به رشد و تکامل کودک، نیازهای او نیز روز به روز در حال تغییر می باشد. به همین دلیل است که پدران و مادران باید سعی کنند اطلاعات خود را به روز نگه دارند. برای آشنایی با مشکلات و مسائل رایجی و یا نا آشنایی که ممکن است کودکان در طی مراحل مختلف رشد خود با آن ها مواجه شوند، پدران و مادران می توانند از مطالب مفیدی که در سایت وولک وجود دارند، بهره ببرند. مطالب پزشکی مفید و مستندی که در مورد نحوه مدیریت، کنترل و یا روش های مختلف درمان یک بیماری یا اختلال، راهنمایی هایی فراوانی به والدین می کند.:: بازدید از این مطلب : 36
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

اسم دخترانه لاکچری / اسم پسر / وولک

 

امروزه اسامی مختلفی که حتی ممکن است ریشه های خارجی نیز داشته باشد، زیاد به گوش همگان می رسد. اسم دخترانه لاکچری متعددی که شاید به گوش ما نا آشنا باشند و شاید هم ریشه ایرانی از قومیت های دیگر کشور را داشته باشند، رواج زیادی در میان پدران و مادران پیدا کرده است. در کنار اسامی مختلف خارجی که شاید معنی خاصی نیز نداشته باشند، بسیاری از اسامی دخترانه و یا حتی اسم پسر با ریشه ایرانی و معنی جذاب وجود دارند که همچنان بسیاری از افراد با آنها آشنایی ندارد. برای انتخاب یک اسم با معنی زیبا و همچنین آهنگ دلنشین، پدران و مادران زمان زیادی را صرف جستجوی اسامی با ریشه های قومیتی مختلف، می کنند. مشورت گرفتن از دیگر اعضای خانواده ها و یا حتی دوستان و آشنایان برای انتخاب یک اسم متناسب با سلایق پدر و مادر، یک روش سنتی و قدیمی است که تقریبا در بین تمامی خانواده های ایرانی رایج است. هنگامی که خبر بارداری یکی از افراد خانواده به گوش می رسد، حتی پیش از تعیین جنسیت کودک، افراد نزدیک به کودک شروع به انتخاب اسم پسر و اسم دخترانه لاکچری برای کودک هنوز به دنیا نیامده می کنند. یکی از لذت بخش ترین بخش های به دنیا آمدن کودک و اضافه شدن یک فرد جدید به خانواده، انتخاب اسم برای کوچک ترین و عزیزترین عضو خانواده است.

گستردگی دنیای اسامی دخترانه و پسرانه باعث شده است که انتخاب یک اسم پسر و یا یک اسم دخترانه لاکچری برای کودکان به کاری بسیار دشوار و چالش بر انگیز تبدیل شود. راه های کمکی متعددی وجود دارد که پدران و مادران می توانند از آن ها استفاده کنند. از جمله این راه های کمکی که شاید سریع ترین و در دسترس ترین راه نیز باشد، جستجوی آنلاین می باشد. سایت های متعددی در زمینه کودکان وجود دارد که پدران و مادران می توانند با مراجعه به آن، نه تنها اسم دلخواه خود را انتخاب کنند، بلکه با بسیاری مطالب آموزنده و مفید دیگر نیز آشنا شوند. سایت وولک، یکی از سایت های فعال در زمینه کودک و نوجوان است که می تواند در این راه به پدران و مادران کمک های بسیار زیادی کند. در سایت وولک، آموزش های نقاشی و کاردستی برای سرگرمی کودکان و مطالب پزشکی و خدمات کودک مختلفی برای کمک به پدران و مادران وجود دارد، همگی به طور رایگان در اختیار آن ها قرار گرفته است.:: بازدید از این مطلب : 38
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

کلیپ آهنگ کودکانه
https://www.voolak.com

 

 

شعر ها و آهنگ های کودکانه زیادی مناسب کودکان وجود دارد. شنیدن شعر و آهنگ کودکانه، چه شعر کودکانه قدیمی چه جدید توسط کودک برای فرزند شما بسیار مفید است و مزیت های زیادی دارد. کودکان دوست دارند آهنگ کودکانه تصویری یا صوتی مورد علاقه خود را بار ها و بار ها بشنوند. معمولا کودکان شعر کودکانه شاد مورد علاقه خود را به سرعت حفظ می کنند و همان طور که اشاره شد این امر باعث تقویت حافظه کودک شما می شود. اهمیت شنیدن شعر کودکانه زیاد است چرا که همانطور که می دانید اولین راه ارتباطی کودک با مادر خود قدرت شنوایی و صدا است بنابراین در صورتی که مادر با کودک خود صحبت نکند و یا برای او شروع به خواندن آهنگ کودکانه شاد فارسی نکند ممکن است کودک شما به اندازه کافی محبتی که نیاز دارد را دریافت نکند. بنابراین از زمان تولد فرزند خود، از صحبت و خواندن شعر و اهنگ شاد کودکانه برای او غافل نشوید. همچنین والدین می تواند نکات آموزشی کوچکی را در قالب اشعار و آهنگ کودکانه به فرزند خود انتقال دهند برای این منظور می توانید برای دانلود آهنگ کودکانه فارسی آموزنده اقدام کنید. در مهدکودک ها یکی از راه های آموزش به کودکان، شعر های کودکانه است. استفاده از فیلم شعر کودکانه تصویری می تواند به کودک شما کمک کند تا محتوای شعر کودکانه کوتاه و مورد نظر شما را بهتر درک کند. همچنین میتوانید اگر فرصت کافی برای خواندن آهنگ ندارید یا آهنگ های کودکانه زیادی حفظ نیستید از کلیپ آهنگ کودکانه مخصوص کودکان در سایت ها استفاده کنید. این سایت ها که مخصوص کودکان هستند محتواهای زیادی در خصوص رشد کودک دارند و در زمینه های مختلف فعالیت میکنند. زمینه هایی از جمله قصه و آهنگ و  نقاشی و کاردستی. یکی از سایت هایی که در همه ی حوزه های کودک فعالیت میکند سایت وولک است. اگر میخواهید شعر و آهنگ های کودکانه این سایت را ببنید سری به آدرس https://www.voolak.com بزنید. این سایت طرفداران کودک زیادی دارد و والدین نیز از این سایت راضی هستند و با خیال راحت به کودکانشان اجازه فعالیتن در این سایت را میدهند..

 :: بازدید از این مطلب : 41
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

آهنگ کودکانه فارسی
وولک

 

 

جستجوی سایتی مناسب در گروه سنی خاص کودکان بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که کودکان به طور روز افزون از طریق سایت کودک آموزش می بینند و  مهارت پیدا می کنند همچنین تحقیقات نشان می دهد که کودکان کاملاً از تفاوت های سنی آگاه هستند و با چیزی که از نظر آنها بسیار کودکانه است ، درگیر نخواهند شد

یکی از بهترین راه های آماده سازی کودکان برای مراحل بعدی زندگی استفاده از منابع آنلاین برای یادگیری آنها  است ، اما انتخاب سایت کودکانه مناسب می تواند یک چالش واقعی باشد بنابراین اگر آنچه که به دنبال آن برای کودک خود هستید ، شامل سایت های درجه یکی است که باعث می شود بچه های شما به اندازه کافی باهوش شوند تا مراحل بعدی زندگی موفقیت را کسب کنند ، این منابع عالی را برای سایت کودک خود در نظر بگیرید همچنین تعدادی از بهترین روش های منحصر به فرد برای سایت کودکان وجود دارد که معمولاً در یک سایت معمولی بکار برده نمی شود در سایت های کودکانه مانند وولک عموما بر روی حوزه هایی مثل قصه و کارتن و آهنگ های کودکانه کار میکنند. خیلی مهم است که کودکان شما در چه سایتی گشت و گذار کنند برخی از سایت ها فقط سرگرم کننده هستند و هیچ آیدی رشدی و تربیتی برای کودک ندارند. سایت هایی نیز هستند که به محتوای خود دقت میکنند. محتواهایی مثل قصه و آهنگ کودکانه فارسی منتشر میکنند که به محتواهای آن دقت شده که مناسب سن کودک باشد. آهنگ های کودکانه سایت وولک میتوانند جایگزین مناسبی بجای آهنگ های بزرگسالان باشند که بسیار هم برای کودک بد آموزی دارند. آهنگ های کودکانه برای کودکان نوشته شدند و از این جهت مناسب روحیات آنها هستند. این اهنگ ها از آهنگ های قدیمی و نوستالژیک و آهنگ های جدید هستند که عواطف و دایره لغات کودک را هم گسترش میدهند.  کودک با خیال پردازی در خصوص این آهنگ ها خود را در موقیعت های متفاوت تصور میکند و به تجربیات ذهنی او میافزاید:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

شعر کودکانه کوتاه صوتی / voolak

 

نوزاد ها بعد از تولد خود صدای مادر خود را تشخیص می دهند و این در حالتی هست که بسیاری از حس ها مانند بینایی و غیره از لحظه تولد فعال نیستند و شنوایی حسی است که نوزاد شما از بدو تولد از آن بهره مند است. کودک تازه متولد شده زمانی که شما برای او شعر کودکانه می خوانید به صدای شما پاسخ می دهد و می تواند به طور واضح صدای شما را تشخیص دهد. ممکن است زمانی که شما شروع به پلی کردن شعر کودکانه کوتاه صوتی برای فرزند خود می کنید شاهد هیجان زده شدن او نیز باشید چرا که فرزند شما در تلاش است تا صدا های اطراف خود را بیشتر و بهتر درک کند. کودک می تواند با خواندن ترانه های کودکانه روی صدای خود بیشتر کار کند و به نوعی تمرین صدا داشته باشد . خواندن شعر های کودکانه اعتماد به نفس فرزند شما را بالا برده و باعث می شود به راحتی با دیگران صحبت کنند .واژگان در ذهن کودک بوسیله خواندن و یادگیری آهنگ کودکانه شاد فارسی افزایش می یابد و این باعث می شود در دوران مدرسه تکلم بهتری داشته باشند .

این که از زمانی که نوزاد شما متولد می شود شروع به خواندن شعر کودکانه برای او کنید تاثیر بسیار مثبتی در روند رشد توانایی شنوایی کودک شما دارد. شما حتی می توانید این کار را به صورت یک برنامه ثابت انجام دهید و به طور روزانه قبل از خواب کودک خود، برای او شروع به خواندن شعر کودکانه جدید کنید یا حتی برای کودک خود اقدام به دانلود شعر کودکانه یا آهنگ کودکانه کنید و برای او شعر های کودکانه پخش کنید. حتی می توانید در سن مناسب کودک خود برای او عروسک هایی که مجهز به شعر کودکانه شاد هستند، تهیه کنید.

استفاده از اشکال قابل تشخیص برای کودکان خصوصاً خردسالان جذابیت بیشتری دارد زیرا این روند یادگیری را در کودکان ترغیب و تقویت می کند حیوانات ، اشکال طبیعت و اشیاء اطراف خانه همه برای کودکان آشنا و قابل شناسایی هستند ، زیرا بخش اعظمی از جهان بینایی و لمسی کودکان را تشکیل می دهد و جالب است بدانید که سایت وولک به نشانی https://www.voolak.com از این ویژگی ها به نحو احسن بهره برده است.:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : radin

آهنگ کودکانه شاد فارسی
https://www.voolak.com

 

جستجوی سایتی مناسب در گروه سنی خاص کودکان بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که کودکان به طور روز افزون از طریق سایت کودک آموزش می بینند و  مهارت پیدا می کنند همچنین تحقیقات نشان می دهد که کودکان کاملاً از تفاوت های سنی آگاه هستند و با چیزی که از نظر آنها بسیار کودکانه است ، درگیر نخواهند شد.

یکم سایت کودک خوب که میتوانید به آن سر بزنید به آدرس https://www.voolak.com میباشد. با گشت و گذار در این سایت خواهید دید  کهصفحات متعددی در خصوص قصه و آهنگ و نقاشی و کاردستی دارد. همه این صفحات از نظر محتوا کارشناسی شده هستند و بسیار برای کودک مفید اند. شما نباید از ترس بد آموزی به طور کلی فضای مجازی را برای کودکان ممنوع کنید چذا که او را از یادگیری در دنیایی بزرگ محروم میکنید بلکه باید هوشمندانه تر عمل کنید و به کودک اجازه گشتن در محیط های مجازی متناسب با سنش بدهید و محیط های آموزنده را پیدا و به او معرفی کنید. به عنوانه مثال نباید به طور کلی او را از آهنگ گوش دادن محروم کنید. بلکه باید آهنگ های کودکانه متناسب با سن او را پیدا کنید. درگیری کودک با هر تجربه ای محتوای آن برای سنش باشد برای او مفید است و عملکرد ذهن او را تقویت میکند. مثلا آهنگ کودکانه شاد فارسی زیادی وجود دارند که کودک میتواند انها را ببنید و لذت ببرد.

خواندن شعر های کودکانه صوتی نوستالژی برای کودکان باعث آشنایی آن ها با فرهنگ جامعه می شود . ممکن است کلیپ آهنگ کودکانه نوستالژی بیان گر تاریخ یک ملت نیز باشد و این برای تربیت کودک شما نیز مناسب است .
خواندن آهنگ های شاد کودکانه می تواند باعث وضوح بیشتر صدای کودک شود و در نهایت با کلام خود می تواند ارتباط برقرار کند .
همچنین خواندن شعر کودکانه صوتی در جمع ارتباط او را قوی خواهد کرد و از این طریق ( خواندن ترانه کودکانه شاد ) می تواند با دیگران ارتباط برقرار کند .
آهنگ و ترانه کودکانه سرشار از احساسات است و تمامی احساسات در آن گنجانده شده مثل غم ، شادی ، خنده ، … و آشنایی با این احساسات برای کودک بسیار مفید است.

 :: بازدید از این مطلب : 10
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 مرداد 1401 | نظرات ()